Žárlivost může velmi komplikovat vztah, nebo ho dokonce zahubit. Někteří jsou přesvědčení, že je důkazem lásky, kdo nežárlí nemiluje, ale ve skutečnosti to tak vůbec není. Žárlivost není důkazem lásky, ale pravým opakem…je to rakovina vztahu a dříve, nebo později ho zabije.
 
Člověk, který žárlí žije v domnění, že je mu partner nevěrný, nebo se s někým jiným zkrátka cítí lépe. Žárlivý člověk neustále podezírá a kontroluje svého partnera až to nakonec partnerovi začne byt nepříjemné. Člověk který žárlí se prakticky zaměřuje na nevěru ať svými myšlenkami, emocemi, nebo tím jak se chová a co dělá. A to má za následek, že tomu věnuje veškerou svou energii a pozornost a tím si to do své reality může přitáhnout. Zkrátka mu může být partner nevěrný a vesmír mu splní jeho tajné přání.
 
Vesmír a zákon přitažlivosti nám říká na co se zaměříme to dostaneme. Je úplně jedno jestli to chceme, nebo nechceme, pokud někam věnujeme své myšlenky, emoce, energii, pozornost tak si to do své reality přitahujeme. Strachy mají obrovskou moc se zhmotnit v realitě. Strach je vůbec nejhorší negativní emoce s nejnižší vibrací, proto je důležité se naučit se strachem pracovat a umět se ho zbavovat jinak si svými strachy vytváříme realitu.
 
Z čeho vůbec plyne žárlivost? Příčin je mnoho a můžou se jednotlivých jedinců odlišovat. V tomto článku se zaměřím na ty největší a nejběžnější příčiny žárlivosti.
 
  • První a tou nejčastější a nejběžnější příčinou žárlení je nízké sebevědomí. Jedinec má strach, že není dostatečně dobrý pro svého partnera, může mít o sobě velmi nízké míněni například, že je ošklivý, není dost dobrý pro něj, pocit méněcennosti zkratka má strach, že o partnera přijde.
  • Domněnky,domýšlivost je druhou příčinou žárlení. Partner se už měl vrátit domu z práce má tři hodiny zpozdění, kde jen může být? Co když má milenku, nebo je s tou krávou z práce? Bože co když mi je nevěrný? Lidé si velmi rádi vytváří domněnky, ale už si neuvědomují že svými domněnkami si tvoří svoji realitu, která se jim může kdykoliv zhmotnit.
 
  • Láska a závislost je opravdu velký rozdíl, když je člověk závislý na partnerovi často má sklony jej vlastnit. Láska neznamená vlastnit, ale dát prostor a svobodu svému partnerovi.
 
Žárlivosti se dá zbavit jednou pro vždy, ale je potřeba zapracovat na své sebelásce, naučit se milovat sám sebe a přijmout sám sebe takového jaký jsem. Tím, že se naučím milovat sebe začnu svou lásku dávat i svému partnerovi a následně mi jí vrátí několikanásobně. Také je potřeba zapracovat a zbavit se nízkého mínění o sobě a nízkého sebevědomí a komplexu méněcennosti a odblokovat své podvědomé bloky a přesvědčení. Nezapomeň, že žárlení nevěře stejně nezabrání, ale naopak si ji spíš zhmotníš ve své realitě.
ZÍSKEJ VŠE ZDARMA
Tímto potvrzuješ souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno a email) které jsou u mě v bezpečí a vycházejí z české a evropské legislativy.
Získáš dva online kurzy: Cesta z deprese a zdravý životní styl. Dále získáš E-book 12 kroků k úspěchu. Všechno je zcela ZDARMA a je jen na tobě kolik potenciálu využiješ 🙂
Přejeme ti hodně úspěchu a nový start do života s našimi produkty zdarma 🙂
 
127 views