TERAPIE A KOUČINK

O Terapii

Terapie je práce s podvědomím. Slouží na řešení problémů, traumat, bloků, negativních přesvědčení a obtíží hlavně z minulosti, ale také strachy z budoucnosti.

Terapii odstraňují podvědomé programy, příčiny a potlačené emoce, které odbrzdí tvoji ruční brzdu zkrátka se osvobodíš od minulosti a budeš žit tady a teď. Terapii lze řešit cokoliv: vztahy, zdraví, finance, práce, fóbie, traumata, strachy atd. Důležité je si uvědomit a pochopit, že jedině ty sám jsi zodpovědný za svůj život a jedině ty sám to můžeš změnit ani já jako terapeut to nemůžu udělat za tebe.

Moje práce terapeuta je pomoci ti nahlédnout do svého podvědomí a společně odstranit příčiny a přetransformovat tvoje podvědomí zkrátka tě provést terapií, aby si pochopil příčinu vzniku svého problému a mohli jí spolu odstranit. 

O Koučinku

Pří koučinku oproti terapii dochází při větší interakci mezi klientem a koučem. Koučinkem se s klienty věnujeme především na stanovení jejich cílů, vytvoření strategie vedoucí k dosažení svých snů a cílů, ať už profesní, životní, finanční, vztahové, zdraví, štěstí , naplněný a spokojený život apod. 

Koučink je prováděn formou koučovacích otázek, různých cvičení a technik. Získáte nástroje pro pochopení sebe, naučíme tě vytvářet si takový život jaký chceš. Je to spíš taková příjemná hra. Tyto techniky a nástroje ti ukážu, vysvětlím a naučím tě je i nadále používat ve tvém životě. Koučink je ideální pokud v životě nemáš žádné cíle ani směr, chceš se dostat z místa kde jsi právě teď tam, kde chceš, pomůže ti zjistit tvoje posláni, otevřít tvůj potenciál a ukáže ti směr a cestu k cíli.

Ceník služeb

V případě platby v kryptoměnach získáš na naše služby 10% slevu. V případě zajmu nás kontaktuj.

https://cestazasnem.com/wp-content/uploads/2018/12/43604415_509001619595891_8757824769111359488_n-800x450.jpg

Objednat, nebo zaslat dotaz můžete zde: