Kdo jsme?

Ahoj! Jsme pár, který chce lidi inspirovat a

motivovat. Chci aby jsi se odvážil jít naproti svým

snům! Chceme ti pomoci využít naplno tvůj

potenciál, protože svět potřebuje dary které máš

jen ty!

 

NÁŠ PŘÍBĚH

Jakmile jsme potkali jeden druhého, ihned jsme věděli že to bude neuvěřitelná jízda. Spojili jsme naše sny a vize a začali si vytvářet spokojený, naplňující a šťastný život.

Oba jsme měli touhu vytvořit něco, co lidem pomůže změnit jejich myšlení a následně i jejich životy. Chtěli jsme lidi inspirovat a motivovat. 

Nastal čas se o naše poznatky, nástroje a techniky podělit s ostatními lidmi. Naplňuje nás to.

A proto jsme vytvořili značku Cesta Za Snem

 

Protože je to i naše cesta za snem a chceme, aby jsme šli všichni společně napřed svým úžasným snům. A proto ten název. Přejeme si, aby celý svět šel napřed svým snům, hned by byl svět pozitivnější a lepší.

Pády a překážky jsme zažili také

Na cestě k sebepoznání jsme zažili pády a překážky a dost zajímavých až neuvěřitelných věcí, díky kterým jsme se dostali tam, kde jsme právě a jsme za to velmi vděční.

Společně si užíváme náš transformační cestu a je úžasné jak se náš život rychle mění. Nastal čas se o naše poznatky, nástroje a techniky podělit s ostatními lidmi, protože naše práce nás baví a plní.

Změny jsou naprosto přirozené

Věříme, že tímto způsobem pomůžeme mnoha lidem na cestě žít šťastný a spokojený život plný zdraví, lásky, harmonických vztahů úspěchu, finančních svobod a mnoha dalších.

Našim cílem je vytvořit komunitu stejně smýšlejících pozitivních lidí, kteří mají stejný směr a chtějí žít naplno.

S láskou,

Lenka Heczková a Jiří Čapovec

Proč právě MY?

Neustále rosteme

Nepřetržitě se vzděláváme a pracujeme na sobě. Dodáváme ty nejaktuálnější informace v oblasti osobního rozvoje. Osobní rozvoj je součást našeho každodenního života a milujeme se v něm neustále vzdělávat.

Děláme to jinak

Máme své vlastní postupy a techniky. Moc dobře víme že každý člověk je individuální. Jsme si plně vědomí že toho že to, co platí na jednoho, neznamená, že to bude platít i na druhého. Proto s lidmi pracujeme velmi individuálně a intuičně – a to vede k úžasnému výsledku.

Moderní techniky

Používáme ty nejrychlejší techniky v oblasti osobního rozvoje. Již žádné pomalé a zdlouhavé techniky. Zažij jednoduchost, rychlost a efektivitu.

NÁŠ PŘÍSTUP

Děláme věci tak, aby byli jednoduše chápány. Naše techniky jsou srozumitelné a rychle si je člověk osvojí.

Máme velmi osobní přístup, protože jedině tak se člověk cítí dobře. Neděláme nic za tebe, protože tě raději naučíme jak chytat ryby, než-li ti jednu rybu přinést.

Soustředíme se na produktivitu, protože je zásadním klíčem k tomu, aby jsi začal a nepřestal.

Co vše u nás najdeš?

VIDEA

Vytváříme nejefektivnější video obsah, který pomáhá lidem na cestě ke změně života a splnění jejích snů. Najdeš zde techniky, tipy a triky, strategie, zkušenosti, příběhy a mnoho dalšího, což povede ke tvé trvalé změně ve všech oblastech života.

Nech se inspirovat a motivovat našim video obsahem, který ti pomůže rozšířit tvé vědomí a míru uvědomění. Pokud chceš dostávat upozornění na nově vydané videa, tak se přihlaš k odběru našeho youtube kanálu CESTAZASNEM.

PODCASTY

Naše podcasty mohou být všude s tebou i na cestách. Pokud nemáš čas shlédnout video, nebo číst naše články, tak můžeš využít naše podcasty, které ti zaručeně pomohou ve tvé životní změně ať si kdekoliv na světě.

ČLÁNKY

Na našem blogu najdeš velmi užitečné a exkluzivní informace, strategie, zkušenosti, příběhy a techniky, které ti pomohou k trvalé změně tvého života ve všech oblastech. 

MEDITACE

Vytváříme extra silné a účinné hypnoterapeutické meditace, které doslova mění lidské životy. Pomocí našich meditací můžeš pracovat se svým podvědomím na hluboké úrovní theta (rovná se stavu hypnózy), Proto bude tvá změna rychlá efektivní a hlavně trvalá.

PROGRAMOVÁNÍ MYSLI

Programování mysli ti pomůže velice rychle a efektivně přeprogramovat tvé podvědomí. Zbavíš se starých a nefunkčních programu, které omezuji tvůj život a vytvoříš si nové podvědomé přesvědčení a víry, které ti pomohou dosáhnout tvých snů a cílů. 

KURZY

Naše online kurzy ti pomohou od základu změnit tvůj život a to na všech úrovních a ve všech oblastech života. Záleží na tobě jaký kurz, nebo kurzy si zvolíš pro svou transformaci. Online kurz ti zůstane už NAVŽDY.

CITÁTY

Pokud ti chybí inspirace, motivace, nebo vnitřní síla, tak naše citáty ti v tom pomohou. Pomocí našich citátu najdeš v sobě vnitřní síla pokračovat na tvé cestě k úspěchu.

E-BOOKY A NOVINKY

Získej exkluzivní informace navíc pro změnu a transformaci tvého života. Získáš zdarma e-book a mnoho dalších videi, článku a podcastu, které jsou jen pro naše emailové kontakty. 

KOUČINK A TERAPIE

Nevíš kudy kam? Neustále tě trápí něco ve tvých myšlenkách? Nedokážeš se s něčím srovnat? Přitížilo se ti a nevíš jak z toho ven? 

RELAXAČNÍ A MEDITAČNÍ HUDBA

Naše relaxační a meditační hudba ti pomůže absolutně zrelaxovat tělo i duši. Zbaví tě stresu a absolutně tě uvolní, můžeš naši hudbu použít pro různé druhy meditace, cvičení, jógu a podobně. Zlepšuje kvalitu spánku a celkovou regeneraci organismu.

Shares