KDO JSME

https://cestazasnem.com//wp-content/uploads/2018/10/jjoj-800x555.jpg

Pár slov o nás ...

Cesta Za Snem je značka osobního rozvoje, která vytváří pozitivní, inspirativní a motivující obsah ve všech oblastech života, jako je zdraví, vztahy, finance, práce, investice, lidský potenciál, sebepoznání a mnoho dalšího.

Oba jsme měli nápad a touhu vytvořit něco, co lidem pomůže změnit jejich myšlení a následně jejich životy, inspirovat a motivovat je. Jakmile jsme potkali jednoho druhého, spojili jsme naše sny a vize a začali si vytvářet spokojený, plný a šťastný život.

Na cestě k sebepoznání jsme zažili pády a překážky a dost zajímavých až neuvěřitelných věcí, díky kterým jsme se dostali tam, kde jsme právě a jsme velmi vděční za to. Společně si užíváme náš transformační cestu a je úžasné jak se náš život rychle mění. Nastal čas se o naše poznatky, nástroje a techniky podělit s ostatními lidmi, protože naše práce nás baví a plní. Věříme, že tímto způsobem pomůžeme mnoha lidem na cestě žít šťastný a spokojený život plný zdraví, lásky, harmonických vztahů úspěchu, finančních svobod a mnoha dalších.

Našim cílem je vytvořit komunitu stejně smyšlejících pozitivních lidí, kteří mají stejný směr a chtějí žit naplno.

Lenka Heczková a Jiří Čapovec