Koučink a terapie

Řekni mi, co chceš a

ukážu ti, jak to získat

Pomůžeme ti změnit tvůj život za předpokladu,

že jsi ochotný na sobě pracovat.

Můžeme ti pomoci změnit život v jakékoliv životní oblasti. Zdraví, vztahy, práce, peníze, osobní růst, kariéra a mnoho dalšího.

Jak probíhá terapie?

Terapie a práce s podvědomím

Pomoci terapie pracuji s podvědomím klienta a jdeme opravdu hluboko až se dostaneme do jádra (příčiny) problému. Následně řešíme vše co souvisí s problémem i příčinou daného problému. Provedu tě uzdravujícím procesem.

Co vše řeší terapie?

Pomoci terapie lze řešit všechny podvědomé bloky, traumata, nepříjemné zážitky a vzpomínky, ale i přesvědčení a víry, které ti řídí tvůj život. Potlačené emoce jsou nejčastějším problémem, který je potřeba řešit, aby jsi mohl vše uvolnit na povrch a nechat s láskou odejít.

Terapie pracuje na všech úrovních

Ano to je jeden z důvodu proč je velice účinná. Pracuji s klientem na všech úrovních. Na úrovní fyzického těla to je většinou fyzická bolest, která se může objevit v terapii. Na úrovní mentální a duševní to znamená práce s emocemi (pocity), podvědomím, myšlenkami a podobně.

Terapie jako pochopení a přijetí svého problému

Jako průvodce tě provedu v terapii až k příčině a společně ji odstraníme. Dojde k hlubokému pochopení tvého problému ať je jakéhokoliv rázu. Pochopíš proč a kdy vznikl, dojde k přijetí cele situace a taky dojde k silnému pochopeni proč si tuto zkušenost ve svém životě potřeboval a co ti měla předat, nebo tě naučit.

Propojení a kombinace nejnovějších technik zkušenosti a postupu

Moje terapie je velice účinná, efektivní a rychlá z důvodu propojení a kombinace nejnovějších technik a postupu. Ke všemu ještě přidávám moje zkušenosti a postupy, proto doporučuji terapii propojit s koučinkem, aby výsledek byl rychlý a měl trvalé změny na tvůj život.

Jak probíhá koučink?

Co ti přinese koučink?

Pomoci koučinku můžeš objevit sám sebe, svoje životní poslání, smysl života, to kdo jsi, kým chceš být a co chceš dělat. Objevíš v sobě skryty potenciál a naučíš se ho využit naplno. Ukážu ti a naučím tě používat velmi efektivní a rychle techniky a nástroje pro tvou změnu života a to trvalou.

Co získáš koučinkem?

Získáš nejnovější techniky a nástroje pro pochopení sebe, naučím tě používat nástroje, kterými si můžeš vytvořit a žit život svých snů. Už nebudeš v životě stagnovat, tvůj život bude jeden velký růst a získáš nové zkušenosti a informace.

Koučink a zdraví

Pomoci terapie odstraňuji příčiny tvých zdravotních problému, ale i jiných příčin ve všech dalších oblastech života. V koučinku tě naučím efektivní a rychlé techniky jak rozpouštět nádory a uzdravit jakoukoliv nemoc. Uzdravíš své tělo na všech úrovních tělo, mysl i duše. Dokážeš regenerovat své tělo a buňky ukážu a naučím tě jak na to.

Jak probíhá koučink?

V první řádě musíme zjistit co děláš ve svém životě špatně, protože někde nastal problém a společně ho můžeme najít. Následně je potřeba změnit svůj životní styl a přizpůsobit ho změně, kterou chceš ve svém životě udělat. Naučím tě jak pracovat se svou mysli, emocemi, jak změnit své návyky, víry a podvědomé přesvědčení a mnoho dalšího.

Propojeni koučinku

Propojuji mnoho a mnoho technik a nástrojů se svými zkušenostmi tak, aby výsledky byli efektivní, rychlé a změny trvalé.

2 HODINY TERAPIE

Dvě hodiny terapie je standardní a zároveň maximální čas po který je lidská mysl a podvědomí schopné plně spolupracovat.

3 000 Kč 

2 HODINY KOUČINKU

Dvě hodiny koučinku jsou ideální pro tvůj start a změnu tvého života. Zaměříme se na to co je potřeba změnit ve tvém životě a hlavně jak to změnit, získáš techniky, nástroje a návody jak je používat, tak aby si je mohl velmi efektivně a kdykoliv používat.

4 000 Kč

4 HODINY TERAPIE

Čtyři hodiny terapie rozděluji na 2 + 2 hodiny, protože lidská mysl a podvědomí nedokáže plně a efektivně udržet pozornost a spolupracovat déle než cca 2 hodiny v kuse. 

4 500 Kč 

4 HODINY KOUČINKU

Získej 4 hodiny exkluzivního koučinku, kde získáš celou řadu transformačních a velice efektivních technik a nástrojů pro změnu tvého života. 

6 500 Kč

5 HODINY TERAPIE + KOUČINK 

Zde získáš 2 hodiny terapie a 3 hodiny koučinku + půl hodiny konzultace. Všech pět a půl hodiny se rozděluje do třech různých termínu. NEJPRODÁVANĚJŠÍ NABÍDKA

6 500 Kč

1 MĚSÍC AKTIVNÍ TRANSFORMACE

Jedinečná příležitost, která ti absolutně a trvalé změnit celý tvůj život. Celý jeden měsíc intenzivní práce na sobě. Změní se ti myšlení, způsob chování i tvé návyky a podvědomé přesvědčení. Každý všední den ti budu k dispozici. V ceně je zahrnuto několik terapií a koučinku. Tento baliček se hlavně hodí pro lidí, kteří mají těžkou, nebo „nevyléčitelnou nemoc“.

Cena dle dohody

Kdo je Jiří Čapovec?

 

Jsem celostní terapeut, kouč a mentor, který se neustále vzdělává a pracuje na sobě. Učím se od nejlepších mentoru na světě, protože věřím, že pokud chci být nejlepší ve svém oboru, tak se musím učit od těch nejlepších na světě. Věřím, že každý může dělat, být a mít cokoliv chce stačí se jen rozhodnou a jít do akce.

Pomohu ti najít a otevřít dveře, které ti uzdraví život ve všech oblastech života, ale vstoupit do dveří už musíš jen ty sám. Pomůžu ti splnit si tvé největší sny a cíle, najít tvé životní poslání a smysl života, objevit a rozvinout tvůj plný potenciál a mnoho dalšího.

 

 

Kouc-Jiri-Capovec

Pro koho není terapie a koučink vhodný?

Koučink a terapie není vhodný pro všechny, protože ne každý je schopny dělat změny ve svém životě a čelit své temnotě. Pro koho tedy naše služby nejsou určeny?

Pro všechny kdo nejsou schopni na sobě pracovat.

Pokud nejsi schopny na sobě pracovat, tak ani nemá cenu nějakou terapii, koučink, nebo životní změnu řešit. Pokud chceš změnit svůj život, tak musíš jít do akce musíš na sobě tvrdě pracovat a výsledky přijdou. Pamatuj vědět nestačí musíš konat!

Pro všechny kdo čekají, že tu změnu uděláme za něj.

Nikdy nic nemůžu ani neudělám za tebe, tak to prostě nefunguje. Musíš převzít 100% zodpovědnost za svůj život. Všechny problémy, situace, nemoci… jsou tvoji tvorbou a jedině ty sám je můžeš změnit. Já můžu být tvým průvodcem provedu tě uzdravením tvého života na všech úrovních a ve všech oblastech života. Ukážu ti dveře klidně ti je i otevřu, ale projít už musíš jedině ty sám.

Pro všechny, kteří hledají výmluvy a důvod proč něco nejde a nefunguje.

Pokud hledáš důvody a výmluvy proč něco nejde a nefunguje, tak nikdy nebudeš moct změnit svůj život. Nezapomeň kdo chce hledá důvody a kdo nechce hledá výmluvy.

Pro všechny, kteří nejsou schopni čelit svému strachu a temnotě, která jim brání ve štěstí.

Bojíš se svého vnitřku svých strachu a démonu v sobě? Věř, že pokud nejsi ochotny projít temnotou v sobě, tak nikdy nemůžeš poznat světlo, které se v tobě ukrývá.

Pro všechny, kteří chtějí změnu hned.

Čekáš změnu hned lusknutím prstu? Tam v tom případě tyto služby nejsou pro tebe. Neexistuje žádný nástroj, technika, ani nikdo, kdo ti dokáže pomocí hned. Každá změna sebou nese určitý čas, na pochopení, přijeti, řešení a změnu situace.

Jaka pracuji s klienty?

 

PRACUJI NA VŠECH ÚROVNÍCH

(TĚLO,MYSL A DUŠE)

Pracuji vždy na všech úrovních to znamená tělo, mysl a duše, aby změny byly rychlé, efektivní a hlavně trvalé. Pomůžu ti změnit způsob tvého myšlení a chování, tvé podvědomé přesvědčení a víry, tvé návyky a cely tvůj životní styl. 

PROPOJUJI VŠE SE VŠÍM

Používám spousty technik a nástrojů, které různě kombinuji. Mám mnoho svých vylepšených technik a postupu, které se velice osvědčily v praxi.

Pracuji individuálně, protože každý člověk je jiný, jinak mysli a funguje, proto aby změny byly efektivní a trvalé.

Ve své praxi používám: psychosomatiku, epigenetiku, kvantové techniky a terapie, šamanské techniky a postupy, NLP (neurolingvistické programování), hypnoterapeutické techniky a metody, techniky a metody z tradiční činské a východní mediciny, a mnoho dalšího plus svoje zkušenosti poznatky, techniky a metody.

PRACUJI ONLINE

Všechny služby jsou online to znamená přes telefon a pro zahraniční klienty messenger, nebo skype. Není potřeba, aby někdo někam dojížděl. Chci ušetřit čas tobě i sobě.

Vše zvládneme hravě po telefonu, přes messenger, nebo skype za pomocí sluchátek. Terapii a koučink máš z pohodlí svého domova tam, kde se cítíš nejlépe. 

 

Pokud máš dotaz, nebo chceš poradit napiš nám zprávu

Shares
Share This