KONTAKT

Máš problém? Něčemu na stránkách nerozumíš?

Chceš nám poslat tvou zpětnou vazbu? 

Klidně nás kontaktuj.

MÁŠ DOTAZ, NEBO MÁŠ ZÁJEM O SPOLUPRÁCI S NÁMI?

TAK VYPLŇ NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ.

Nejčastěji kladené otázky

Děláš terapie/koučink osobně?

Ne nedělám. Není důvod aby někdo někam dojížděl. Chci ušetřit čas tobě i mě. Vše zvládneme hravě po telefonu nebo přes messenger či skype za pomocí sluchátek. Terapii tedy máš z pohodlí svého domova…tam, kde se cítíš nejlépe.

Budou se chystat i offline kurzy?

Ano budou už na tom taky začínáme pracovat a máš se na co těšit. Bude to nářez! Původně měli být v plánu až příští rok, ale chceme začít co nejdříve.

Co se vše chystá?

Máme spoustu plánů na kterých každý den pilně pracujeme. Online i offline kurzy, eshop, soutěže, spolupráce a mnohem více. Vše v čas ti včas představíme.

Chci aby jsi mě vyléčil a já budu žít dál život takový, jaký vždycky. Takže kdy začneme?

Nikoho neléčím a nic za nikoho nedělám. Jsem jen průvodce. To lidé léčí sami sebe. Nic za tebe neudělám, ale budu tvůj průvodce, který tě provede uzdravením tvého života na všech úrovních. Ukážu ti, co se skrývá ve tvém podvědomí, všechny příčiny, potlačené emoce a podobně spolu vše odstraníme a ukážu ti dveře, ale vstoupit už musíš ty sám.

Žít život takový jako předtím žít nemůžeš, protože se ti nemoc zase vrátí. Musíš změnit celý svůj životní styl, aby jsi se mohl plně a trvalé uzdravit. Tohle je celoživotní práce na sobě. Přestaň věřit na mávnutí kouzelného proutku a přijmi plnou zodpovědnost za sebe a svůj život.

NEBO NÁS KONTAKTUJTE ZDE:

Email: info@cestazasnem.com

Tel. číslo: 739 598 094

Naše Online kurzy

Milionová mysl

Získej jedinečný online kurz, který ti naprogramuje mysl na bohatství. Začni se dělat to co tě baví a živit se tím. Odhal průlomové techniky vedoucí k prosperitě.

Shares
Share This