Zdravím přátelé, v dnešním článku bude řeč o našem zdraví a vlivu léků, tabletek a farmaceutického průmyslu na naše tělo. Asi nemusím říkat, že léky, tabletky a všechny farmaceutické produkty jsou vytvořeny ze 100% chemie a syntetických látek (umělých látek). To je velmi škodlivé pro naše tělo. Léky jsou vytvářeny jen za jediným účelem a tím je byznys, který je v pozadí toho všeho. Ve skutečnosti každý pacient který přijde k doktorovi s určitým zdravotním problémem dostává předpis na nějaký “léčivý“ produkt farmaceutických firem. Ano doktoři a farmaceuti mají mezi sebou smlouvy, které přikazují, že doktoři nemohou napsat ani doporučit pacientům jiné léčiva než ty jejich chemické a syntetické jedy. To znamená, že doktor nemůže pacientovi poradit ani říct o alternativní léčbě, bylinkách, ani jiných metodách léčby. Je to jednoduché… zkrátka ve farmaceutickém průmyslu se točí miliardy dolarů a to jsou obrovské peníze.
 
Léky jsou vyráběny tak, aby způsobovali vedlejší negativní účinky. Všechno je to předem naplánováno, aby pacientovi který má konkretní zdravotní komplikace doktor napsal léky na jeho potíže, ale zároveň určitý lék obsahuje vedlejší účinky, které způsobují například oslabení imunity, nebo problém s játry. Vedlejších účinků léků je celá řada většinou se nacházejí v příbalovém letáku, ale nenajdete tam všechny o zbytku se nikde nepíše ani nemluví. A důvod je velice prostý, jde o to, aby léky pacientovi způsobili další zdravotní komplikace a mohl jít opět k doktorovi a nechat si napsat další léky. Jednoduše se pacient stává chodící peněženkou.
 
Také se do léků přidávají drogy, nebo látky které se nacházejí v tvrdých drogách. Důvodem je, aby si pacient vytvořil závislost. Taková závislost muže způsobit u člověka zvýšenou konzumaci určitého léků, který má velice negativní dopad na jeho zdraví.
 
Léky jsou vytvářeny tak, aby ve skutečnosti nevyléčili vůbec nic ani následek nemoci natož příčinu nemoci. Léky mají za úkol nemoc v pacientovi potlačit a uspat, aby se mohla po nějakém čase opět hezky vrátit a ideálně v ještě horším stavu. Všechno je opět a zase o penězích zdraví pacient špatný pacient a stále nemocný pacient = dobrý pacient. Nasadíme ti léky, které uspí tvoji nemoc a až se vrátí bude ještě v horším stavu a nasadíme drahé a zbytečné léky a řekneme ti, že v takovém stadiu už je velmi malá šance na vyléčení, ale zkusíme ještě jinou a dražší léčbu.
 
Léky jsou vyráběny uměle a z chemických látek, které našemu tělu nepomáhají v léčbě, ale postupně ho ničí a rozkládají. Tělo se snaží léčit samo, ale pokud mu poskytneme chemické léky, tak se tělo nemůže léčit. Pokud člověk nasadí svému tělu chemické a umělé léky, které jsou jedovaté a škodlivé, tak je logické, že naše tělo se těchto léků bude snažit zbavit, protože zatěžují a ničí náš organismus. To je důvod proč nemá šanci se tělo léčit samo, protože veškerou energii a čas zabere vyloučením škodlivých léků z těla, které naše tělo stihne poškodit i přes veškeré snahy našeho těla vyloučit ven.
 
Naše tělo bylo vytvořeno a navrženo tak, aby se dokázalo uzdravit z jakékoliv nemoci ať se jedna o rakovinu, chřipku, alzheimera, nebo cukrovku. Problém je v tom, že my svému tělu nedáváme prostor,energii a čas na tento samouzdravující proces a neustále naše tělo bombardujeme léky, chemii, škodlivými potravinami a tekutinami, nespravených životním stylem a mnoho dalšího.
 
Typickým příkladem je horečka. Člověk který má horečku raději než aby nechal tělo dělat svou práci raději zajde do lékárny a koupi si tabletky na sníženi horečky. Tělo vyvolalo horečku, aby pomoci vyšší teploty zničilo veškeré bakterie, které způsobují nemoc v těle to znamená, že tělo se takhle samo léčí a uzdravuje. Jenže my jsme chytřejší snažíme se zabránit horečce a ještě za to platíme v lékárně a tím jdeme sami proti svému tělo, které nás chtělo vyléčit, ale už nemá jak. A nakonec naše zázračné tabletky proti horečce ještě poškozuji naše tělo způsobuji závislosti, vedlejší účinky a samotnou nemoc nevyléčí jen jí na určitou dobu uspí.
ZÍSKEJ VŠE ZDARMA
Tímto potvrzuješ souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno a email) které jsou u mě v bezpečí a vycházejí z české a evropské legislativy.
Získáš dva online kurzy: Cesta z deprese a zdravý životní styl. Dále získáš E-book 12 kroků k úspěchu. Všechno je zcela ZDARMA a je jen na tobě kolik potenciálu využiješ 🙂
Přejeme ti hodně úspěchu a nový start do života s našimi produkty zdarma 🙂
 
128 views