Přítel hraje hry a nevšímá si mě

Otázka

Ahoj, mám problém v mém partnerském životě. Jsem s přítelem už 6 let a tak nějak vztah dá se říci vychladl. Vždy když přítel přijde z práce, sedne k počítači a hraje až do noci. Vůbec si mě nevšímá, jsem pro něj jak vzduch. Hádáme se snad jen kvůli tomu. V domácnosti moc nepomáhá. Přijdu si na všechno sama. Ráda bych náš vztah rozvíjela, ale on snad nemá ani páru že existuju. Co mám dělat? Chci s ním zůstat, moc ho miluju ale trápí mě to. O takový typ vztahu nestojím. Děkuji

Naše odpověď

Ahoj tohle téma přítel hraje hry je v dnešní společnosti poměrně častá záležitost a to nejen u mladých kluků. Pokud někdo takto často hraje hry a staví je před svůj osobní život, tak se snaží utéct a schovat do virtuálního světa. Většinou to bývá pro pocit, že v reálném světě nic nedokázal, nebo není spokojený se svým životem na nějaké úrovni, nebo v nějaké oblasti svého života. Tímto si to vyhrazuje v tom počítačovém (virtuálním světě). V podstatě utíká sám před sebou a svými problémy a nefunkčním životem, ale před sebou ani svými problémy se schovat nelze nakonec ho to dohoní a semele. 

Pro vás je zpráva podívat se na své dřívější partnery a hlavně na svůj vztah s otcem. Jelikož současný partner vám zrcadlí, některého z minulých partnerů, nebo pravděpodobně otce. Možná vás otec v dětství zanedbával, ignoroval, často nebyl doma, nebo jsi žádného neměla. Chyběla vám láska, pozornost a archetyp muže a teď se ti to jen zrcadli ve tvém vztahu.

Nezapomeň druhého změnit nelze to ani nemůžeš, musíš udělat změnu u sebe. A pokud do vztahu dáváš několikanásobně více a zpět se ti nevrátí nic. A to ani přes snahu to s partnerem řešit, tak je to na zvážení, jestli s takovým partnerem vůbec zůstat.

Shares