Tyto citáty o životě mají v sobě neuvěřitelnou sílu a moc změnit tvůj život. Zaručeně tě zvednou ze židle a nakopnou tě směrem k životní změně.

Pokud máš rád citáty a pomáhají ti, tak tento článek se ti zaručeně bude líbit.

Tyto citáty mají obrovskou moc a sílu změnit tvůj život, pomohou ti k vnitřní změně, motivaci a hlavně vedou  k sebepoznání.

Citáty o životě které ti změní život

Vybrali jsme citáty o životě, které ti pomohou změnit úhel pohledu a začít se trochu jinak dívat na svůj život a na celou realitu. Nestačí si tyto citáty jen přečíst, ale je potřeba přemýšlet a vzít si je k srdci.

Pokud se budeš těmito citáty o životě řídit, tak se tvůj život bude pomalu měnit. Nezapomeň život nezměníš tím, že si něco přečteš nebo se nového dozvíš. Pro změnu je potřeba akce, proto jdi do akce a začni žit život svých snů. Nezapomeň, že možné je vše jediné omezení existuji pouze ve tvé hlavě. A tyto citáty tě zaručeně zvednou ze židle a rozhodně nezůstaneš pasivní.

Citáty o životě a jediná skutečná změna 

Nezapomeň, že jediná skutečná změna, která je trvala a přináší štěstí do tvého života je vnitřní změna. Můžeš změnit adresu, jméno, image, partnera, práci, nebo cokoliv dalšího ve vnějším světě, ale nikdy tato změna nebude trvala, ani ti nepřinese štěstí a uspokojeni. Nezapomeň vždycky prvně udělat změnu vnitřní, protože tvůj vnitřní svět, tvá mysl, tvé pocity se odráží do vnějšího světa. Změn svůj vnitřní svět a změníš tím úplně vše.

Citáty ti jen pomohou změnit úhel pohledu, pochopit sebe, nebo tě inspiruji, čí motivuji ke změně, ale tou změnou musíš být ty sám. Musíš vytvořit akce, protože bez akce není reakce. Tyto citáty o životě ti na cestě jak změnit svůj život mohou velice pomoci.

Změna myšlení je základ

Vždy a každá změna začíná ve tvé vlastní mysli. Pokud chceš změnit svět začni u sebe. A pokud chceš změnit svůj život, tak změň svoji mysl. Nejlepší volba jak přeprogramovat své podvědomí je pomoci afirmaci, které změní tvé myšlenkové vzory. Afirmace jsou velice jednoduchá technika, kterou zvládneš i ty.

Další důležitá věc, která má obrovskou moc ti změnit tvůj život, je vděčnost. Jde o změnu vnímáni reality. Pokud budeš praktikovat ve svém životě vděčnost, tvůj život se začne velice rychle měnit a začneš vidět vše novýma očima a vytvoříš si hojnost ve svém životě.

Příliš mnoho lidí utrácí peníze, které nevydělali za věci, které nepotřebují,aby udělali dojem na lidi, které nemají rádi.

Věci nejsou nikdy špatné. Záleží jen na způsobu jak o nich přemýšlíš.

Nejšťastnější lidí nemají to nejlepší ze všeho, ale udělají ze všeho to nejlepší.

Čím více ty sám miluješ své rozhodnutí, tím méně potřebuješ, aby se zalíbilo ostatním.

Sebepoznání vede k zjištění, že nejsme o nic lepší než ti druzí.

Nikdy jsem nebyl chudý, jen na mizině. Být chudý je stav mysli. Být na mizině je jen dočasná situace. 

Nezáleží na tom, kolik toho máme, ale jak si to užíváme.

Na konci života budeš litovat jen toho, co jsi nezažil a neudělal.

Co si myslíš o sobě ty, je mnohem důležitější než, to co si o tobě myslí ostatní.

Nejdůležitější není vyhrát, ale nikdy se nevzdat.

Život je jako zrcadlo. Když se na něj hledí pozitivně, odvděčí se ti úsměvem.

Začni konečně žit naplno a dělej co tě baví

Pokud tě nebaví tvůj život a chceš konečně být šťastný a dělat něco co tě bude bavit a naplňovat, tak neváhej si objednat naše služby. Pomůžeme ti vyřešit tvůj problém a nastartovat tvou životní cestu.

Chceš začít ještě dnes s transformaci života?

 

Nikdy není pozdě začít dělat něco, co miluješ.

Pracuj, když ostatní spí. Vzdělávej se, když ostatní paří. Investuj, když ostatní utrácejí. Žij život, o kterém ostatní sní.

Přestaň se těšit pouze na výsledek, ale začni milovat cestu, která k výsledku vede.

Svým hněvem se skutečnosti trestáš sebe za chyby jiných.

Uvěř sám sobě, svým schopnostem, svým silným stránkám a své intuici. Dokážeš toho mnohem více než si umíš představit.

Šťastní lidé si vytváří svůj vnitřní svět. Nešťastní lidé viní svůj vnější svět.

Kdo neriskuje nic nezíská. Když to vyjde budeš úspěšný, když selžeš získáš zkušenost a budeš moudřejší.

Řeka si razí svou cestu skrze skálu ne kvůli své síle. Ale kvůli její vytrvalosti.

Naše mysl nemá hranic, kromě těch, které si sami vytvoříme.

Pokud budeš dělat to, co děláš pokaždé, dostaneš to, co pokaždé dostáváš.

Citáty pro tvou motivaci

Pokud tě zajímají další citáty a chceš zvýšit, nebo nalézt svou ztracenou motivaci, tak neváhej využit naše motivační citáty. Pokud někdy ztratíš motivaci, nebo chuť pokračovat na své cestě dále, tak se klidně vrať a přečti si tyto citáty a nalezneš znovu sílu pokračovat a dosáhnout velkých věci. 

Líbí se ti naše citáty o životě? Pokud ano tak je sdílej se svými přáteli na sociálních sítích a inspiruj i ostatní ke změně života.

Citáty o životě pro zlepšení kvality tvého života

Chceš změnit svůj život? Zlepšit kvalitu svého života? Zvýšit motivaci? Dosáhnout rychleji svých cílů a snů?

Chceš dosáhnout trvalých změň?

Chceš změnit svůj život a zlepšit jeho kvalitu? Dosahovat rychleji svých cílů a snů? Vyřešit své problémy ať jsou jakékoliv?

4 komentáøù
 1. A TO JE FAKT!

  Zivot je fajn, jaky je! Nas osud a zivot si nastavujeme sami! Muze nastat situace,ze se dost blizko kamaradite se smrti,ci prijdete skoro o vsechno a tak! Ale jsou to veci, ktere vam davaji novy smer!!! POKUD SI TO UVEDOMITE! A to je to na zivote prima!!!!!

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Ano všechno se děje, proto, aby nám to něco nového přineslo, ukázalo, pochopili jsme něco a někam se posunuli. JE to taka je super, že to tak bereš. Jen tak dále 🙂

   Odpovìdìt
 2. Pavel Pavlík

  Dobře

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Super

   Odpovìdìt

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shares