V tomto článku ti ukáži krok za krokem jak změnit svůj život. Dostaneš osvědčené tipy a rády, které pomohli mě i mnoha mým klientům trvalé změnit život.

Pokud se budeš těmito osvědčenými radami řídit, tak se tvůj život změní ve všem oblastech života. Najdeš zde 10 fenomenálních technik a tipu, které ti změní tvůj život zaručeně.

Budu s tebou sdílet i svůj příběh jak jsem změnil svůj život krok za krokem. Co mi pomohlo a jaké techniky a metody mi změnili život.

Jak změnit svůj život

Pokud chceš konečně změnit trvale svůj život a žit takový život jaky chceš, tak musíš začít u sebe a jít do akce. Jedna věc je něco vědět a druhá je to dělat. Možná některé z těchto principu znáš, ale ruku na srdce praktikuješ tyto principy každý den? Pokud chceš udělat změnu, tak musíš dělat akce. Nikdo jiný to za tebe neudělá. Volba je jen na tobě máš svůj život ve svých rukou.

Kolik lidí ví co by měli dělat pro svůj lepší život a přesto nic nedělají. Pokud patříš k těmto lidem, tak pro tebe mám jednoduché cvičení, které ti zaručeně pomůže.

Pokud máš zahradu tak tím lépe pro tebe, pokud nemáš tak si půjč ryč a lopatu. Vykopej si drn ze země zhruba 30 x 20 cm. Večer před spaním si ten drn strč do mikrovlnné trouby zhruba na jednu minutu a pak si ten drn strč na hrudník a jdi spát. Měl by jsi si už začít zvykat… Volba je na tobě buď změníš svůj život a nebo si zvykej na pomalu na drn a trénuj na chvíli až to přijde.

Jak změnit svůj život – můj příběh

Můj život se také změnil o 180 stupňů a moc dobře vím, že v jakýkoliv moment v životě ať se děje cokoliv, tak vždycky existuje řešení, cesta a světlo na konci tunelu. Možná to světlo na konci tunelu teď nevidíš, ale to neznamená, že neexistuje. Každý problém, překážka, nemoc, situace se dá vyřešit nehledě na to jak složitě může vypadat.

Já si také prošel depresi, šikanou, problémy ve vztazích, rodině i v životě. Nakonec jsem si řekl dost už takový život nechci to rozhodnuti, ten moment kdy jsem učinil rozhodnuti  začal jsem hledat odpovědi a pracovat na sobě se můj život začal měnit. Z deprese jsem se dostal sám bez jakékoliv odborné pomoci, léku, psychologa, nebo psychiatra a vím, že možné je všechno. Stačí jen uvěřit, rozhodnout se a jít do akce!

Ve videu níže najdeš můj příběh jak změnit svůj život a co mě pomohlo krok za krokem a najdeš zde i techniky.

Jak změnit svůj život krok první

Pokud chceš doopravdy a trvalé změnit svůj život, tak musíš pochopit jednu zásadní věc. Tato skutečnost je tím absolutně prvním krokem, který vede k velkému uvědomění a pokud ho přijmeš a začneš se jím řídit, tak se tvůj život začne měnit a to velice rychle.

Tím není nic jiného než to, že musíš přijmout 100% odpovědnost za svůj život. To znamená přijmout fakt, že vše co se ti v životě děje, tak si způsobuješ jen ty sám. Vše co v životě máš, nebo nemáš, jaký máš život, kvalita tvých vztahu, tvoje finanční situace, tvá práce, kvalita tvého zdravý a za vše další jsi zodpovědný jedině ty sám.

Pochopením teto skutečnosti se začneš na svět dívat a hlavně k němu přistupovat úplně jinak. Už nebudeš obviňovat druhé za své neúspěchy. Musíš přestat ukazovat prstem na ostatní a obviňovat je za to jaky máš život. Ať už jde o politiky, stát, vládu, system, školství, zdravotnictví, sousedy, partnera, manželku, rodiče a podobně.

Ty jsi vědomím tvůrcem svého života a ty sám si vytváříš svou realitu a budoucnost. Každý z nás má moc ovládat tři aspekty svého života pomoci kterých si tvoří svou vlastní realitu:

 

 • Mysl – Naše vědomé myšlenky to jak myslíme a jakým myšlenkám dáváme přednost.
 • Emoce – Naše pocity to jak se cítíme vytváří naši frekvenci, která tvoří realitu.
 • Číny – To co děláme a jak se rozhodujeme je klíčové pro vytváření naši reality.

Rovnice života

Tato rovnice ti pomůže pochopit jeden z nejdůležitějších principu jak změnit svůj život. Zjistíš proč se některé tvé životní zkoušky, situace a problémy neustále opakuji a vracejí zpět. Pomůže ti to lépe pochopit sám sebe a uvědomit si, že ty jsi tvůrcem své vlastní reality. Tvá realita je závislá na tobě, protože ty jsi pozorovatel.

Tato rovnice života zni:  U + R = V nebo-li Událost + Reakce = Výsledek

Pokud nejsi spokojen se svými výsledky v životě, tak musíš jen změnit své reakce na předchozí události jak jednoduché že? Tato rovnice je jeden z nejzákladnějších způsobu jak změnit svůj život.

Jsi tvůrcem svého vlastního života

Uvedu to na příkladu. Představ si, že se s tebou rozešla partnerka. Můžeš na to zareagovat různými způsoby, ale já ti zde uvedu dva zcela odlišné, které vedou oba k jinému výsledku. V prvním případě se můžeš litovat a nechat, aby tě všichni litovali. Budeš se neustále utápět ve svých negativních emocích. Budeš si hrát na oběť a za vše obviňovat svou teď už bývalou partnerku. Tato možnost povede k situaci, kdy budeš nonstop v nízkých vibracích a budeš do svého života přitahovat další nízko-vibrační situace a lidí, protože je svou vibraci k sobě jednoduše přitáhneš. Výsledek bude zcela určitě negativní pro tvůj život.

Druhá a zcela odlišná reakce na rozchod tvé partnerky bude, že to vezmeš zcela jinak. Rozchod budeš brát tak jak to je. Své teď už bývalé přítelkyni odpustíš a popřeješ ji hodně štěstí do život a budeš ji přát jen to nejlepší. Klidně můžeš poděkovat za vše co jsi tímto vztahem získal jako například zkušenosti. Teď když jsi sám, tak se zaměř na sebe na vztah k sobě a vyřešit si v sobě sebelásku. A následně budeš připraven najít vztah svých snů s ideální partnerkou. Vidíš jiná reakce a najednou je úplně jiný výsledek. Pokud mi nevěříš, tak si to můžeš zkusit sám.

Změna tvých reakci na událostí je zaručena cesta jak změnit svůj život. Není vždy jednoduché reagovat, tak jaka by jsme chtěli. Ale lze se to naučit, ale v první řade musíš přijmout 100% zodpovědnost za svůj život. A musíš se taky naučit nereagovat pod parou. To znamená když tě ovládají emoce. Musíš se naučit své emoce ovládat a mít je apod kontrolou. Pokud neovládáš své emoce, tak budou ovládat ony tebe. Můžeš k tomu použit například meditace.

Jak změnit svůj život v 10 krocích

Těchto 10 kroku ti zaručeně pomůže změnit tvůj život. Za předpokladu, že se jimi budeš řídit a aplikuješ je do svého života dosáhneš úžasné a dlouhodobé transformace. Tyto kroky zařaď postupně do svého každodenního života a dělej je nejlépe už napořád. 

Meditace

Meditace je alfa a omega pro změnu tvého života a měla by se stát součásti tvého života. Je to technika, která má tak rozsáhlé účinky a přínosy pro tvůj život, že pokud by jsi si měl vybrat jednu věc, kterou budeš aplikovat měla by to být pravě meditace.

Co to vůbec je a jak funguje? Meditace je stav bytí, kdy je naše pozornost obracena směrem dovnitř na naši mysl, pocity a naše bytí. Stáváme se vnitřním pozorovatelem svého vnitřního světa a tímto způsobem se můžeme naučit zvládnout svou mysl a své pocity. Pomoci meditace můžeme dosáhnout velkého sebepoznání. Dále se naučíme kontrolovat svou mysl i své pocity a porozumět více sami sobě a následně ovládnout ten nejdůležitější aspekt našeho života. Pokud to zvládneme, tak začneme ovládat cely svůj život.

Meditace jako návyk nebo rituál

Meditovat by jsi měl v ideálním případě každý den. Měl by jsi si z této techniky vytvořit návyk a v ideálním případě rituál. Já osobně doporučují vytvořit si ranní rituál a každý den po probuzení meditovat. Proč ráno? Protože můžeš hned na začátku nového dne nastavit svou mysl a pocity směrem, který bude podporovat tvé cíle a sny v konkretním dni. Jednoduše zaměříš svou pozornost velice efektivně na tvé cíle. Ranní meditace ti pomůže zlepšit náladu a vibrace hned z rána a bude pro tebe daleko snazší si je udržet po celý den, stres zmizí hned ráno a budeš se cítit skvěle.

Meditace je velice účinný krok jak změnit svůj život, ale musíš ji praktikovat každý den. Ze začátku ti to možná nepůjde úplně podle planu, ale to je v pořádku. Možná nebudeš umět zaměřit svou pozornost na svůj dech, nebo tvoje mysl bude každou chvíli rozptýlena například různými myšlenkami a podobně. Ale to je naprosto v pořádku je to způsobené tím, že nemáš dostatečně vytrénovanou mysl. Vše se dokážeš správně naučit, ale chce to praxi a nevzdávat se. Čím dele budeš meditovat a zkoušet to, tak tím dele vydržíš mít zaměřenou pozornost na dech a pozorovat své bytí.

Vděčnost a pozornost aneb jak změnit svůj život

Vděčnost je druhy nejdůležitější pilíř a cesta jak změnit svůj život. Jde o princip vnímáni reality a pohled na život, který sebou přináší vděčnost. Protože pomoci vděčnosti můžeme změnit uhel pohledu jakým vnímáme realitu a cely svůj život. Většina lidí byla vychována v systému, kdy jsou učení od narození zaměřovat se na to co nemají, nejde, není možně, kde nejsou, čeho nedosáhli a na všechno negativní. Jsme tak učeni od mala a náš mozek je trénovaný vnímat všechny špatné a negativní aspekty naši reality. Ale co když to lze změnit? A vděčnost je klíčem, který nám pomůže změnit život způsobem, který nás doslova přesune do nové reality. V teto nové realitě může být všechno úplně jinak.

Pokud začneš praktikovat každý den pravidelně vděčnost ve svém životě, tak se postupně změní tvá pozornost a začneš vnímat jinou realitu. Tím, že už nebudeš věnovat svou pozornost všem negativním aspektům své reality a svého života, tak tyto aspekty postupně odpadnou ze tvého života. Kam směřuješ svou pozornost to bude růst. Kam směřuješ svou pozornost, tak to bude setrvávat ve tvé realitě.

Vděčnost z pohledu zákona přitažlivosti

Začni prožívat skutečnou vděčnost za vše co už máš tady a teď a změní se tvá vibrace z nedostatku na hojnost. Vděčnost je klíčem k hojnosti. Změnou pozornosti pomoci vděčnosti začneš vytvářet hojnost a dostatek ve svém životě.  Pokud budeš vděčný za věci, příležitosti, situace a lidí, kteří jsou součásti tvé reality, tak budeš přitahovat další situace, příležitosti věci a lidí za které můžeš být vděčný. Podobné vibrace se navzájem přitahuji to je zákon přitažlivosti. Budeš vysílat vibrace vděčnosti a následně budeš přitahovat další prostředky a lidí, za které můžeš být vděčny.

Můžeš začít prožívat upřimnou vděčnost, která vychází ze srdce a změnit tak svůj život. Budeš si vážit věci a lidí, kteří jsou součásti tvého života. Nebo můžeš pokračovat a žit život se zaměřenou pozornosti na negativní aspekty tvého života a pomoci zákonu přitažlivosti budeš do svého života přitahovat další problémy, nedostatek a negativní situace a lidí. Volba je na tobě. Věřím, že začneš ještě dnes a změníš svůj život od základu jdeš do toho?

Sebeláska a vztah k sobě

Sebeláska a vztah k sobě je absolutní základ pro změnu tvého života. Všechny tvé vztahy ve tvém životě jsou odrazem tvého vztahu k sobě. Nejlepší způsob jak změnit svůj život je uzdravit svůj vztah k sobě, protože následně se změní všechny tvé vztahy. Musíš přijmout sám sebe takového jaky jsi a to na všech úrovních se všemi nedostatky i chybami. Musíš přijmout své světlo, ale i svou temnou a stinnou stránku.

Nikdo jiný ti nemůže naplnit život láskou to můžeš jedině ty sám. Pokud chceš lásku přijímat, tak se ji musíš nejprve naučit dávat. Pravě sebeláska je klíčem jak toho dosáhnout jaka naplnit svůj život láskou a naučit se přirozeně dávat a následně můžeš i dostávat zpět. Musíš se naučit říkat ne, když je nezbytné pro tvůj život. Taky musíš sám sebe postavit na první místo a přestat na něj stavět druhé.

Sebepřijetí je nedodělitelná součást sebelásky. Pokud nebudeš přijímat sám sebe takového jaky jsi, tak tě ani ostatní nebudou přijímat. Jakmile přijmeš sám sebe i se svým stínem, tak začneš přijímat a milovat všechny kolem sebe a následně i oni budou přijímat a milovat tebe. Jaké přínosy má sebeláska a sebepřijetí pro tvůj život?

 • Budeš mít šťastnější a spokojenější život
 • Zlepši se všechny tvé vztahy
 • Naučíš se říkat ne a stát si za svým
 • Budeš sám sebou
 • Zlepši se tvé zdraví
 • Budeš respektovat cestu, ale i chyby druhých
 • Budeš mít zdravý a silný vztah k sobě
 • Život naplněny láskou, soucitem a naplněné potřeby
 • Budeš pro sebe vždy na prvním místě
 • Budeš mít jasné a pevné stanovené hranice
 • Dokážeš se plně projevit a realizovat takový jaky jsi

Sebeláska není a nemá nic společného se sobectvím. Sebeláska je bezpodmínečná láska k sobě ke svému tělu, mysli, k životu, k celému vesmíru a cele své podstatě.

Afirmace 

Určitě tuto techniku znáš, nebo si ji někdy a někde už slyšel. Afirmace jak jednoduchá a účinná technika jak přeprogramovat svou podvědomou mysl a vytvořit tak život podle sebe. A přesto ji mnoho lidí vůbec nepoužívá, nebo nemají dostatek trpělivosti, aby setrvali, tak dlouho než dosáhnou požadovaných výsledku a vzdají to. V našem článku o afirmacích najdeš i vědecké studie, které potvrzuji účinnost afirmaci v praxi. Krom toho tam najdeš nejpodrobnější návody jak úspěšné pracovat s afirmace v praxi.

Afirmace jsou jednoduché krátké tvrzení, které se neustále opakuje tak dlouho, dokud je naše podvědomí nepřijme za své. Pomoci ním můžeme změnit své myšlenkové vzorce a přesvědčení, které vytváří naši realitu a určuji důležitou součást našich vzorců chování. Pomoci afirmaci můžeš dosáhnout i lepších výsledku při vytváření nových pozitivních návyku. Lze je použit na všechny oblasti života, zdraví, práce, vztahy, peníze, osobní růst. V první řadě musíš vědět co chceš a pak si vytvořit afirmace na míru přímo pro sebe a své cíle. Ale musíš mít jasně definované cíle.

Našli a vytvořili jsme ještě účinnější a rychlejší metody využiti afirmaci s kombinaci dalších metod. Pokud chceš ještě účinnější, efektivnější a rychlejší metodu jak přeprogramovat své podvědomí a vytvořit nové myšlenkové vzorce, ale i vzorce chování a návyky, tak jsme vytvořili online programy. Pomoci speciálního programování mysli a podprahové vytvořených nahrávek dosáhneš úžasných a excelentních výsledku ve svém životě. Chceš dosáhnout lepších finančních výsledku a žit život plný hojnosti? Tak neváhej a získej náš online program ještě dnes.

 

Získej milionovou mysl a vytvoř si život plný hojnosti

Chceš získat mysl úspěšného a bohatého člověka?

Nebo chceš zhubnout a získat vysněnou váhu? Tak neváhej a získej náš online program ještě dnes. 

Ano ty máš nyní jedinečnou šanci zhubnout a získat svou vysněnou postavu

Jsi připraven získat svou vysněnou postavu?

Tvé okolí určuje kdo jsi

Jsi průměrem pěti lidí se kterými trávíš nejvíce času. Ano přesně tak tvých pět nejbližších lidí určuje kdo jsi a jakou máš kvalitu života. Tito lidé mají vliv na tvé myšlení, chování, rozhodování, tvé návyky, přesvědčení a víry. Jedna z nejlepších cest jak změnit svůj život k lepšímu je mít kolem sebe ty správné lidí.

Pokud máš kolem sebe negativní lidí, kteří si neustále jen stěžuji, vidí ve všem problém, obírají tě o energii, popichují tě, ponižuji, uráží, shazuji dolů tak tě budou neustále držet na nízkých vibracích a bránit ti v růstu i úspěchu. Ve tvém zajmu by ses měl těchto lidí zbavit.

Pokud máš kolem sebe pozitivní lidí, kteří tě inspiruji, podporuji, motivuj, dodávají ti energii a vedou tě tak jen tak dál. Takové lidí potřebuješ mít kolem sebe, protože pak se bude tvůj život ubírat pozitivním směrem a budeš růst. I když budeš mít tyto lidí jen kolem sebe tak růst tě nemine ať chceš, nebo ne.

Pokud chceš velice efektivní cvičení jak rozpoznat analyzovat tyto lidí ve svém životě, tak si pusť video níže. Najdeš tam návod, ale i jak to řešit pokud najednou nezůstane ve tvé realitě nikdo s kým se budeš moct bavit. A taky zjistíš jak  a kde tyto pozitivní lidí najít.

Mentor

Chceš změnit svůj život? Pokud ano pravděpodobně potřebuješ svého mentora. Mentor je člověk, který tě povede na tvé cestě k transformaci a bude tvůj průvodce změnou života. Je to člověk, který už dokázal to čeho chceš dosáhnout ty ve svém životě. Mentor tě bude inspirovat, motivovat povede tě a hlavně se díky němu můžeš učit z jeho chyb, aby jsi je nemusel opakovat, což ti ušetři čas, energii, peníze a úsilí.

Já říkám, že by každý člověk měl mít minimálně dva až tři své mentory, nebo lépe řečeno ve dvou až třech oblastech života. Mentor ti ukáže cestu jak změnit svůj život a ty si najdi mentora v oblasti ve které chceš změnu učinit.

První oblast, kde by jsi měl mít svého mentora je osobní rozvoj. Ať děláš cokoliv na světě,a nebo chceš být kýmkoliv, nebo chceš dosáhnout čehokoliv je to úplně jedno, protože osobní růst se nás dotýká ve všech oblastech a na všech úrovních. Kdo neroste má problém. Cely svět i vesmír je postaven na konceptu růstu. Celý vesmír ne neustále rozpíná a expanduje a my jsme jeho součásti. Kdo neroste, tak padá, nebo stagnuje a stagnace je příprava na růst, nebo pád.

Druhá oblast ve které by jsi měl mít svého mentora, tak je finanční gramotnost. Schopnost spravovat,a vydělávat a investovat své peníze. Peníze jsou důležitá forma energie, která je součásti našich životu a je nezbytná pro přežiti. Peníze jsou prostředkem pomoci, kterého si můžeme splnit nejrůznější sny a cíle.

Třetí oblast, kde potřebuješ svého mentora je oblast ve které chceš být úspěšný. Je to tvůj smysl života, tvé životní poslání. Například chceš se živit vařením a být kuchařem, nebo chceš se věnovat nějakému umění a nebo cokoliv dalšího. Pokud chceš být nejlepší, tak se musíš učit od nejlepších.

Získej svého mentora

Pokud nemáš svého mentora v oblasti osobní rozvoj, nebo finanční gramotnost, nebo oboji, tak můžeš sledovat pravidelně tyto naše webové stránky, ale taky náš druhý web cesta relaxace, kde najdeš meditace, programování mysli, relaxační a meditační hudbu a další informace z oblasti osobního rozvoje.

Také doporučují sledovat naše videa na našem youtube kanále cesta za snem, kde najdeš mnoho různého obsahu na téma osobní rozvoj a finanční gramotnost. Takže nezapomeň dat odběr našemu youtube kanálu a kliknout na zvoneček, aby jsi pokaždé když vydáme nové video dostal upozornění. Radi se staneme tvým mentorem a budeme tě společně provázet na tvé cestě životem.

Taký se můžeš přidat do naši facebookové komunity cestazasnem, kde najdeš stejně smyšlející lidí a mnoho dalších zajímavých věci.

Životní cesta a cíle

Pokud chceš změnit svůj život a pohnout se z místa, tak musíš mít jasně a pevně definované cíle v životě. Musíš mít směr, kterým se bude tvůj život ubírat. Najít si smysl života a začít plnit své životní poslání. Jak chceš trefit cíl, když ani nevíš co tím cílem je? Život bez smyslu a směru je promarněny život a promarněny potenciál. Změň svůj život tím, že mu dáš vyznám, směr a smysl.

Musíš objevit kdo jsi, kým chceš být a kam chceš směřovat. Člověk, který nemá smysl života ani žádný směr, cíle nic, tak může velice rychle propadnout depresím a dalším psychickým nemocem. Sám jsme si tím prošel a vím jaké to je žit život, který je plný beznaděje, bez smyslu života s myšlenkami na sebevraždu. Dokonce jsem se o ni i pokusil, ale jsem zde, protože jsem objevil smysl mého života, a objevil jsme kdo jsem, kým chci být a kam chci směřovat.

Nezapomeň, že život není o cíli, ale o cestě. Najdi si cestu, která tě bude vnitřně naplňovat, dělat tě šťastným a dávat ti energii. Následuj svoje vášně a touhy a začni žit.

V jakých oblastech si určit cíle?

 

 • Vztahy – Zde patři všechny tvé vztahy a jejich kvalita (partnerské, pracovní, rodinné a podobně). Jaký by měl být tvůj ideální partner a podobně.
 • Zdraví – Zde patří například tvoje postava kolik chceš vážit, ale i tvé míry. Dále kolika let se chceš dožit a vše co souvisí ve zdravým životním stylem například stravovaní .
 • Peníze – Zde si určíš kolik chceš mít peněz. Kolik chceš vydělávat ročně, měsíčně, nebo za hodinu. Jestli tvé přijmi jsou z aktivní, nebo pasivní. Případně jejich poměr.
 • Práce – Zde si určíš jakou chceš vykonávat práci. Jak je tvá ideální práce? kolik hodin denně nebo měsíčně chceš trávit práci? Chceš pracovat z domu, nebo někde jinde?
 • Zábava a volný čas – Zde patří tvé zájmy a koníčky. Urči si kolik času chceš mít pro sebe. Čemu se chceš věnovat? Kolik času chceš věnovat jaké aktivitě. Například chceš cestovat, tak jaké země chceš navštívit?
 • Osobní růst – Zde patři dovednosti a návyky. Chceš se naučit nový jazyk? Chceš si vytvořit návyk, nebo ranní rituál meditace? Chceš se naučit, nebo zlepšit komunikační dovednosti?
 • Přínos komunitě – Zde patří například charita. To jakým způsobem pomůžeš ostatním například: samoživitelkám, bezdomovcům, přírodě, zvířatům a podobně. Nezapomeň co dáváš to dostáváš zpět.

Návyky

Stáváš se tím co opakovaně děláš. Ano to co děláš určuje kdo jsi a jakou máš kvalitu svého života. Tvé návyky jsou klíčové pro tvůj proces jak změnit svůj život. Návyky jsou hluboce zakořeněny ve tvé mysli (podvědomí) a zbavit se negativních návyku není zcela možné tady ne všech případech. Jediná cesta jak z toho ven je nahradit starý negativní návyk pozitivním novým návykem.

V první řade budeš muset analyzovat své návyky. Vem si tužku a papír. Na papír si udělej dva sloupce v jednom sloupci budou tvé pozitivní návyky a v druhem ty negativní. A následně si zapiš do patřičného sloupce všechny tvé návyky.

Negativní návyky, tedy ty které tvůj život omezuji a mají na tebe negativní dopad mohou být například:

 • Kouření
 • Alkohol
 • Drogy a jiné závislosti
 • Nadměrné utracení
 • Prokrastinace
 • Nezdravé stravovaní a přejídaní
 • A další

Těchto návyku je potřeba se zbavit a nahradit je novými pozitivními návyky. Takové pozitivní návyky mohou být:

 • Meditace
 • Ranní rituály
 • Vděčnost
 • Time management
 • Vizualizace
 • Zdravé stravovaní
 • Cvičení, pohyb, sport a jiné aktivity
 • A další

Náš mozek je plastický a můžeme pomoci různých technik a metod doslova přesíťovat cely náš mozek. Změna synapsi (neuronové spoje v mozku) bude mít vliv na náš způsob myšlení a chování a tedy i na naše návyky. Obvykle náš mozek na vytvoření nového návyku potřebuje 21 dni, ale je to závisle na mnoha faktorech. někdy to může být měsíc, někdy dva i více,

Vizualizace

Pomoci vizualizace můžeš dosáhnout rychle a efektivně svých snů a cílů. Technika vizualizace ti pomůže přeprogramovat tvé podvědomí a vytvoří novou realitu, které chceš dosáhnout ve svém životě. Jde o vytvoření vizuálních obrazu ve tvé mysli něčeho čeho chceš ve svém životě dosáhnout. Jde o velice efektivní techniku, protože náš mozek nedokáže rozpoznat zda se něco děje ve skutečnosti, nebo si to jen představujeme. V obou případech to náš mozek bere jako realitu, že se děje ve skutečnosti.

Vizualizace je jedna za nejlepších technik jak změnit svůj život a využit zákon přitažlivosti v praxi. Můžeš dosáhnout čehokoliv co si jen dokážeš představit. Pokud chceš použit silu manifestace a vizualizace, tak pro tyto účely jsme vytvořili na youtube meditaci a programování mysli pro splnění snů a cílů.

Nástěnka snů a vizi 

Doporučuji si vytvořit nástěnku snů a vizi. Na tuto nástěnku snů si dej všechny tvé cíle a sny, kterých chceš dosáhnout Můžeš použit obrázky, fotky, nebo kreslit obrázky. U kreslení je to ještě silnější. Dále si na nástěnku vizi můžeš přidat afirmace, které jsou v souladu s dosažením tvých snů a cílů. Nástěnka by neměla být chaotická, protože určitě do svého života nechceš přitáhnout chaos.

Každé ráno a každý večer se postav před tuto nástěnku vizi a zavři si oči a představuj si svůj život jako by jsi už to všechno měl a bylo to součásti tvého života. Co nejpřesněji, každý detail si představuj, zapoj do teto vizualizace všechny smysli, obrázky, zvuky, chutě, hmat a vůně. Čím více smyslových vjemu pro mozek tím lepší a rychlejší výsledek. Nakonec nezapomeň své vnitřní obrazy propojit s emocemi. Pocity jsou to nejdůležitější. Musíš se cítit jaky by jsi to už měl, jako by jsi už žil tím životním stylem, kterého chceš dosáhnout a nakonec to přitáhneš.

Odpouštění je cesta jak změnit svůj život

Odpuštění je jedna z nejdůležitějších věci v životě. Pomoci odpuštění můžeme uzdravit svůj život a vyléčit všechny zdravotní problémy a nemoci, ale taky uzdravit vztahy, které nefunguji. Pokud v sobě nosíme křivdy, zášť, touhu po pomstě a další negativní emoce, tak tím ubližujeme maximálně jen sobě nikomu jinému. Všechny tyto mentální citové jedy nás pomalu a jistě zabíjejí.

Je na čase odpustit všem kteří nám v životě ublížili, zranili nás, ukřivdili nám a způsobili nám bolest. jedině tak se odpoutáme od minulosti a od těchto lidí. Odpustit znamená opustit ty situace a lidí, kteří nám ublížili pustit je. To znamená, že je nebude držet v sobě ani negativní emoce které vůči nim máme. Tím se osvobodíme od minulosti a nízkých vibraci, které nás drží při zemi a způsobuji problémy v našem životě jako nemoci, nefunkční vztahy a podobně.

V neposlední řade je potřeba odpustit sám sobě. Odpustit si, že jsi se k sobě nechoval vždycky hezky a upřimně, Odpustit si, že sis nechal ubližovat od ostatníma, Odpustit sám sobě, že jsi ubližoval svému okolí, lidem, přírodě, zvířatům a všem okolo. Odpuštění sobě je největší krok pro tvůj život čím dříve ho uděláš, tím lépe pro tebe a kvalitu tvého života.

Pokud potřebuješ odpustit lidem, kteří ti ublížili, tak můžeš použit naši meditaci pro hluboké odpuštění.

Chceš změnit svůj život?

 

Chci aby tento rok byl rokem tvé životní transformace. Aby jsi konečně začal žít život podle sebe a naplnil ho štěstím, láskou a harmonii. Chceš zažit tuto úžasnou transformaci?

 

6 komentáøù
 1. janik

  ahoj mám otázku používam dosť často afirmacie a chcem sa opýtať že či su správne afirmacie nesom nijak mentalne zaostaly,mentalne retardovany a nemám žiadné psychicke problemy táto afirmacia je správna? ked nie tak ako mám ju správne zformulovať? dalšia afirmacia ktorá neviem či je správna je že už nedostavám žiadne epilepticke záchvaty ako tieto afirmacie mám správne zformulovať?

  dakujem za správne afirmacie

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Ahoj Janiku tvé afirmace nejsou správné. Neměl by jsi používat slova ne, nemám, nechci a podobně. Žádné negace v afirmacích nepoužívej. Nezaměřuj se na to co nechceš, ale na to co chceš. Dostáváme to na co se zaměřujeme a je úplně jedno zda to chceme, nebo ne. Zaměř se na zdraví a i si takové afirmace vytvoř. Doporučuji si přečíst náš článek o afirmacích, najdeš tam vše jak úspěšné pracovat s afirmacemi. Článek najdeš zde: https://cestazasnem.com/afirmace/ Není za co 🙂

   Odpovìdìt
 2. Jirka

  Rozepíšeš se více o té depresi? Chci taky změnit svůj život trpím depresi a nevím už co mám dělat. Díky

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Ahoj Jirko jednou na toto téma udělám článek, ale dříve natočím určitě video jak jsem se dostal z deprese můj příběh a co mě pomohlo. Jinak doporučuji si stanout náš online kurz cesta z deprese je zdarma a najdeš tam rady a návody jaka s tím pracovat a už několik lidí se dostalo z deprese díku kurzu. Je součásti cele trilogie najdeš ji zde: https://cestazasnem.com/bonusy-zdarma/ Není za co 🙂

   Odpovìdìt
 3. Lea

  Ahoj, už dlouho si přeju potkat partnera, životního partnera. Odpustila jsem a srovnala si vše ohledně minulých vztahů, jsem připravena na nový, používám vizualizace, afirmace a partner přesto nepřichází. Dá se dělat ještě něco? Děkuji.

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Ahoj Leo ono záleží jestli na tom lpíte a tlačíte na to, tak si budete brzdit. Pak tak můžete chodit na místa, kde by se mohl ten váš ideální partner vyskytovat. Například pokud by to měl být sportovec, tak chodit na sportovní akce a podobně. Jinak ještě srovnat si vztah z rodiči a vyřešit si to vnitřně a jejich vztah k sobě, když jste byla mala. Doporučuji se podivat na naše video na youtube jak si přitáhnout ideálního partnera krok za krokem jsou tma i další body, které je třeba řešit 🙂

   Odpovìdìt

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shares