V tomto článku se dozvíš krok za krokem jak používat efektivně afirmace ve svém životě. Najdeš zde všechny důležitý informace, rády a návody jak je používat a změnit tak svůj život od základu. A na závěr i vědecké studie, které dokazuji sílu a moc afirmaci.

Táto technika může být velice mocný nástroj, pokud je správně používán, tak ti pomůže změnit život ve všech oblastech. Jako jsou vztahy, práce, finance, zdraví, osobní růst a mnoho dalšího.

Pokud chceš jednoduchou techniku jak přeprogramovat své podvědomí a změnit svůj život tak tento článek se ti bude zaručeně líbit. Najdeš zde velice inspirativní a skutečný příběh jedné naší klientky, která díky afirmacím dosáhla svého cíle.

Úvod do afirmaci

Neustále se ve své hlavě, nebo bych měl říct ve své mysli zabýváme svými myšlenkami a to každou chvíli svého života. Hlavou nám prochází podle vědeckých výzkumu 60 – 70 tisíc myšlenek za den to je obrovské číslo.  Velice často tyto naše vnitřní myšlenky a  tvrzení používáme pro hodnocení sami sebe a posuzujeme hodnotíme jaci jsme. Na základě těchto myšlenek řešíme svůj život, svůj vzhled, povahu a podobně. Problém je v tom, že až příliš často používáme tyto myšlenky sami proti sobě. Většina naších myšlenek je negativních a používáme je sami proti sobě a tím si podkopáváme nohy ve svém životě.

Samozřejmě,a že není možné kontrolovat všech 60 – 70 tisíc myšlenek. To ani nikdo po tobě nechce. Stačí si jen vybírat jakým myšlenkám se budeš věnovat, živit je a rozvíjet je. Všechny ostatní myšlenky nebudou mít dost energie a vibrace, aby se ve tvém životě projevily a následně zmizí. Najdi si myšlenky, které jsou v souladu s tvým srdcem a tvou duší a ty rozvíjej. Vytvoř sílu přitažlivosti, aby se tyto myšlenky zhmotnili ve tvém životě a žij život svých snů. V tomto článku ti řeknu krok za krokem jak na to. 

Co jsou to afirmace

 

Afirmace je jedna z nejjednodušších a nejvíce používaných technik pro přeprogramování podvědomí. Pokud tuto metodu budeš používat správně, tak můžeš velice rychle, efektivně a trvalé přeprogramovat své podvědomí a následně vytvořit nový pozitivní způsob myšlení a chování v svém životě. Proto musí tvé tvrzení být v souladu s tím co ve tvém životě chceš dosáhnout a co chceš prožívat, nebo vytvořit.

Prakticky jsou afirmace krátké pozitivní tvrzení věty, které mají za úkol postupně přeprogramovávat naše podvědomí. Proto doporučujeme používat afirmace opakovat a říkat si je co nejčastěji, aby je podvědomí co nejrychleji přijalo za své. Tím změníme naše vnitřní podvědomé přesvědčení a začne se postupně měnit i naše realita. Všechny tvrzení by měli doprovázet pozitivní emoce a měl by ses cítit příjemně a vše patřičně procítit a vytvořit v sobě vibrace toho co chceš nechat ve svém životě projevit. Jde o spojení konkretních pozitivních emoce s každým konkretním tvrzením.

Jak afirmace funguji

Afirmace jsou velice osvědčenou metodou sebe-vylepšení pro jejích schopnosti přetvářet náš mozek a měnit strukturu nervových buněk a jejich spojů (synapsi). Stejně jako cvičení zvyšuje hladiny hormonů, které působí prospěšně a posilují náš mozek, tak stejně funguji i afirmace. V praxi to znamená, že vytvoří nové synapse (spoje mezi neurony v mozku) pro vytvoření “pozitivního myšlení.”  V posloupnosti našich myšlenkových a řečových akcí mají afirmace hlubokou roli, protože, přerušují vzory negativních myšlenek, návyku, způsobu chování a negativní řeči, které vedou k negativní akci.

Nás mozek je plasticky to znamená, že se může kdykoliv doslova přesiťovat. Tím se změní propojení synapsi a to vytvoří nový způsob myšlení, chování a přesvědčení,což se projevuje na naších návycích a v našem životě. Není úžasné, že tak jednoduše můžeme změnit svou vlastní realitu a postoje k vnějšímu světu jednoduchou změnou v naší mysli?

Afirmace je nejjednodušší a nejrychlejší technika jak aktivovat zákon přitažlivosti. Pokud chceš využit zákon přitažlivosti na sto procent, tak doporučujeme používat i další manifestační techniky. Jednou z nejlepších manifestačních technik je pravě vizualizace. Tato moc a síla vizualizace ti pomůže dosáhnout v životě to po čem toužíš daleko rychleji a efektivněji. Doporučujeme tyto dvě techniky kombinovat a propojovat.

Afirmace a zákon přitažlivosti

Pomoci afirmaci můžeme velice snadno aktivovat zákon přitažlivosti. Je to praktický nejrychlejší a nejjednodušší technika, která pracuje se zákonem přitažlivosti. Pokud ji používáme správně a propojíme své pocity s tvrzením, tak vzniká přitažlivosti. Pomoci těchto pocitu, které jsou spojeny s konkretním tvrzením, které reprezentuje cíl, nebo to čeho chceme dosáhnout, tak vysíláme vibraci, která rezonuje s naším cílem, nebo tím čeho chceme dosáhnout. Naše osobní vibrace se tímto zvyšuje a začínáme do svého života přitahovat lidí, situace a vše co podporuje naši cestu k získaní cíle, nebo toho čeho chceme dosáhnout.

Pro zákon přitažlivosti jsou klíčové pocity naše emoce, nebo můžeme říct vibrace. Přitahujeme do svého života věci, situace a lidí podle toho jak se cítíme. Nejde ani tak o to jak myslíme, ale jde o to jak se cítíme, protože naše osobní vibrace jsou tím nejdůležitějším pro zákon přitažlivosti. Pokud chceš používat tuto techniku ve svém životě, tak prvně si musíš určit cíle. Musíš mít jasnou představu o tom co chceš, nebo čeho chceš v životě dosáhnout. Musíš mít jasné a velice přesně definované své cíle. Pak si vytvořit afirmace, které budou v souladu s tím čeho chceš dosáhnout. 

Jak správné vytvářet a používat afirmace:

 • Afirmace musí být VŽDY v přítomném čase. Pokud použiješ tvrzení: Chci být bohatý – je to stále budoucnost a vždy to budou budoucnost a nic se nestane. Proto použij afirmaci: Jsem bohatý, Jsem zdravý a podobně.
 • Afirmace nesmí být nikdy v záporu. Nechci být nemocný – vesmír nerozumí slovům ne – nechci a ne- nemám. Zákon přitažlivosti ti dopřeje to na co se zaměřuješ bez ohledu na to zda to chceš, nebo ne. Pro vesmír je to jako by jsi říkal: chci být nemocný a následně si nemoc přitáhneš do svého života. Správná afirmace je : Já jsem zdravý
 • Afirmuj si raději krátce a výstižně: Jsem pozitivní, jsem úspěšný, jsem bohatý. Nic dlouhého složitého ani žádná souvětí a podobně.
 • Nejlépe začínej své tvrzení se slovy Já… Já jsem… Já mám… Jde o nejsilnější slova, které můžeš použit pro manifestaci.
 • Afirmaci musíš prociťovat…musíš jí prožívat a cítit pozitivní emoce jako by jsi už danou věc měla, nebo žil život jaky chceš. Musíš mít pocity jako by to už bylo součástí tvého života. Začni si užívat emočně každé afirmační slovo.
 • Musíš své afirmaci věřit. Málo kdo uvěří afirmaci: Jsem bohatý, když vydělává 15 tisíc korun měsíčně. Nejlépe si proto zvol afirmaci: Jsem bohatší a bohatší, jsem každým dnem úspěšnější, mé příjmy se neustále zvyšují. Tomu již věříš ne? 
 • Afirmuj si několikrát denně, polep si notebook, lednici, zrcadlo,a dveře, nebo cokoliv jiného, kde trávíš nejvíce času každý den, aby jsi měl afirmace neustále na očích.… zkrátka nalep to tam, kam se nejvíce koukáš. 
 • Nejsilnější je si afirmaci říkat těsně před spaním, protože se tvé podvědomí baude tímto zabývat celou noc.
 • Další skvělý způsob jak můžeš využit techniky afirmaci je opakovat si je, nebo si opakovat mantry v průběhu meditace, protože budeš hluboko v sobě a napojen na svůj vnitřní zdroj. Tím, že budeš v kontaktu se svým vnitřním zdrojem tak účinky afirmaci budou ještě účinnější.

Výhody každodenního používaní pozitivních afirmaci

 • Výzkumy ukazuji, že používáním této techniky můžeš výrazně zvýšit a zlepšit dovednosti k řešení problému. Tato technika ti pomůže lépe pracovat pod tlakem a zvládat stres v každodenním životě. Může se ti to hodit například při pracovním pohovoru a podobně.
 • Každodenní používaní teto techniky ti pomůže zvýšit tvé vibrace a vibrovat na úrovní hojnosti, lásky, míru, vděčnosti a podobných pozitivních vibracích. To ti pomůže manifestovat tvé cíle a sny pomoci zákonu přitažlivosti mnohem rychleji.
 • Dále ti tato technika dává lepší a větší povědomí o tvých myšlenkových procesech. To ti umožňuje lépe rozpoznat a pracovat s negativními myšlenkami hned při jejich vzniku. Tím se zlepší tvé sebepoznání, což ti umožňuje lépe pochopit kdo jsi a co ve skutečnosti chceš ve svém životě.
 • Tato technika tě znovu spojí s pocity vděčnosti a posílí tvůj pohled na všechny pozitivní stránky tvého života. To má za následek zvýšení tvého vnitřního štěstí, ale také tvých vibraci.
 • Nakonec i vědecké výzkumy potvrzuji, že optimističtí a šťastní lidé mají lepší nejen fyzické, ale i duševní zdraví. To vše vede k delšímu životu plnému zdraví a pohody.

Skutečný příběh o hubnutí afirmace v praxi

Rozhodla jsem se, že skutečně proniknu do svého podvědomí myšlenkou na ztrátu hmotnosti. Koneckonců jsem si myslela, že nemám co ztratit, protože diety jednoduše nefungovaly, takže jak zhubnout zdravým a přirozeným způsobem? Takže první věc, kterou jsem udělala, bylo rozhodnout se, že už nikdy nebudu držet dietu. Myslím, že to je hlavní část toho, proč mé afirmace fungují. Pokud o tom přemýšlíte, dieta způsobuje pocit nedostatku. Věřím, že podvědomá mysl ví, že držíte dietu. Proto se nakonec vaše tělo chce držet vašeho uloženého tuku na další dietu, která může přijít. Následně po ukončení diety získáváte zpět všechny tuky, které jste ztratili. Nepovažuji to za dobrý způsob hubnutí.

Moje prohlášení znělo: ” Já vážím 55 Kg” moje druhé prohlášení bylo: “ Snadno a rychle se zbavuji přebytečných Kg” A poslední moje prohlášení znělo: ” Miluji svou postavu taková jaká je. Myslím, že přijetí svého vlastního těla umožnilo učinit ten nejdůležitější krok při hubnutí. Už jsem své tělo neodmítala, ale přijala se taková jaká jsem a to způsobilo, že jsem přestala se svým vlastním tělem bojovat.

Na začátku jsem vážila kolem 71 Kg. Po prvním měsíci jsme zhubla o 6 Kg, ale vytrvale jsem pokračovala dále a následně po 3 měsících jsem zhubla na konečných 57 Kg. I když to není požadovaných 55 Kg vůbec mi to nevadí. Jsem se svoji postavou spokojená.

Doufám, že to povzbudí ostatní, aby zkusili tuto metodu. Samozřejmě, musíte být ochotní na tom pracovat každý den držet se a nevzdávat po několika dnech i když nevidíte žádný rozdíl . Koneckonců, přemýšlejte o tom, jak dlouho jste říkali svému podvědomí, že jste tlustí a že žijete v hladovění a dietě.

Jedinečná příležitost zhubnout

Chceš zhubnout a dosáhnout své ideální postavy? Ano ty si můžeš splnit svůj velký sen a zažit konečně život s vysněnou postavou. Využij nejmocnějšího a nejrychlejšího způsobu kombinaci hypnoterapeutických nápravek, afirmaci, programování mysli, podprahových zprav a změněného stavu mysli. Tvoje mysl se naprogramuje a změní tvé vzorce myšlení a chování, změní se tvé návyky, které jsou zakořeněny v podvědomí a začneš žit zdravě a tvé nové návyky budou podporovat proces hubnutí. Tvé nové přesvědčení půjde ruku v ruce s tvými cíle. Tvoje tělo a mysl se dostane do souladu, tak aby jsi dosáhl své vysněné postavy.  

Získej svoji ideální vysněnou postavu odkaz níže.

Vysněna postava čeká na tebe

 

Jsi připraven na svou životní transformaci? Je to tvoje životní šance chceš zažit změnu?

Vědecké studie o afirmacích

Existuje mnoho vědeckých studii, které potvrzuji, že afirmace skutečně funguji. Byli udělány různé experimenty i vědecké studie. Tato vědecká studie ukazuje moc sílu těchto tvrzení na náš život a fungovaní mozku.

Zde je vidět na ukázkové vědecké studii, která ukazuje jak pomoci afirmaci lze změnit způsob chování což má za následek zlepšit zdravotní stav.

Taky existuji vědecké studie, které dokazuji, že Pomoci afirmaci lze lépe zvládat stres a zbavit se, nebo zmírnit stres ve svém životě.

To je jen zlomek toho na co lze použit tuto metodu. Vědeckých studii existuje mnoho a mnoho na různé problémy a životní situace. Vše lze na internetu dohledat. Já jsem ti zde nabídl jen pár ukázek toho co vše lze změnit. Nezapomeň, že neexistují žádná omezení, pouze ty ve tvé hlavě.

Příklady afirmaci inspiruj se zde

Peníze a finance:

⦁ Každý den se stávám bohatším a bohatším
⦁ Peníze přicházejí ke mně snadno a bez námahy.
⦁ Jsem v souladu s energií bohatství a hojnosti.
⦁ Jsem magnet na peníze.
⦁ Jsem bohatý.
⦁ Mám vždy víc než dost peněz.
⦁ Přitahuji peníze.
⦁ Velké částky peněz mi přicházejí ve stále větším množství.
⦁ Jsem vděčný za všechno, co dostávám.
⦁ Moje peněženka a bankovní zůstatek jsou naplněné penězi.
⦁ Vyzařuji bohatství, hojnost a prosperitu.
⦁ Moje příjmy se neustále zvyšují

Zdraví:

⦁ Jsem zdravý a plný energie
⦁ Jsem dokonale zdravý.
⦁ Jsem zdravý.
⦁ Moje tělo se neustále a přirozeně regeneruje.
⦁ Každá buňka v těle je zdravá, uvolněná a plná energie.
⦁ Moje mysl a tělo je v naprosté harmonii.
⦁ Jsme vitální a plný energie.
⦁ Cítím se plný energie.
⦁ Miluji svoje tělo takové jaké je.
⦁ Miluji své tělo a všechno, co pro mě dělá.

Vztahy a sebeláska:

⦁ Miluji se a přijímám se takový jaký jsem.
⦁ Jsem otevřená lásce ve všech podobách.
⦁ Můj partner miluje a oceňuje.
⦁ Dávám a přijímám lásku svobodně a s radostí.
⦁ Jsem milován.
⦁ Jsem krásná.
⦁ Jsem magnetem lásky.
⦁ Můj vztah s mým tělem je dokonalou harmonií.
⦁ Láska ke mně se ke mně přichází s lehkostí.
⦁ Do mého života přitahuji báječné lidi.
⦁ Obklopuji se láskou, pozitivní energií.

Práce:

⦁ Je to tak snadné a zábavné najít dobrou práci.
⦁ Úspěšná společnost mi nabídla skvělou práci.
⦁ Přitahuji příležitost k úžasné a dobře placené práci.
⦁ Miluji a užívám si svou práci.
⦁ Mám vše, co potřebuji, abych vytvořila své vlastní příležitosti.
⦁ Věřím, že moje cesta mě vede k úspěchu.
⦁ Věřím, že mám vše, co potřebuji k úspěchu.
⦁ Můj šéf oceňuje práci, kterou dělám.
⦁ Moji klienti mě oceňují a oceňují a mou práci.
⦁ Přitahuji si nové klienty každý den.

Ostatní:

⦁ Můj život je nádherný.
⦁ Přijímám své nedokonalosti a láskou.
⦁ Jsem šťastný za úspěch ostatních lidí.
⦁ Úspěch někoho jiného mě posiluje.
⦁ Dovolím si říct ne, když to říká moje intuice.
⦁ Obklopuji se pozitivními lidmi.
⦁ Vítám pozitivní vibrace do mého života.
⦁ Vypadám dobře a cítím se skvěle!
⦁ Jsem atraktivní.
⦁ Každý den mého života je plný radosti a lásky.
⦁ Snadno a rychlé splňuji všechny své cíle.
⦁ Vidím krásu ve všem.

Závěr

Na závěr mi nám napiš do komentářů a poděl se o své zkušenosti s afirmacemi. Jak tobě funguji? Jaké máš s nimi zkušenosti? 

ZÍSKEJ FINANČNÍ SVOBODU

 

Jedinečná šance přeprogramovat své podvědomí na nejhlubší úrovni a tím změnit svůj život a získat finanční svobodu, bohatství a prosperitu ve svém životě.

 

4 komentáře
 1. David
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

  Konečně někdo pořádně vysvětluje jak používat afirmace a jak je tvořit. Děkuji za tento článek.

  Odpovìdìt
  • cesta za snem
   • Facebook
   • Twitter
   • LinkedIn
   • Facebook
   • Twitter
   • LinkedIn

   Děkuji Davide jsem rád, že ti článek pomohl 🙂

   Odpovìdìt
 2. Renata
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

  Jsem žena vyššího věku a přesto nezávisle na rozumu řeknu nebo udělám něco, za co se pak stydím. Jako bych byla přepnutá na podvědomí, ve kterém jsem zlomyslná nebo i zlá.Říkám si pak já za to nemohu, opravdu, nedokázala jsem to zastavit Přitom v příčetném stavu jsem velkorysá, obětavá, pracovitá neurážím se i když se mne někdo i záměrně snaží ublížit, tak se mne to vůbec nedotkne, nevadí mně to.
  Ráda bych přeprogramovala své podvědomí na absolutní lásku k okolí, k rodině abych se stále chovala moudře a laskavě.

  Odpovìdìt
  • cesta za snem
   • Facebook
   • Twitter
   • LinkedIn
   • Facebook
   • Twitter
   • LinkedIn

   Ahoj Renato obávám se, že v tomto případě budete muset použit mnohem více než jen afirmace a pracovat na sobě. Zde je potřeba naučit se pracovat i vědomě se svou mysli a hlavně s emocemi. Můžeme vám nabídnout řešení a je několik možnosti, pokud by jste chtěla není problém se domluvit 🙂

   Odpovìdìt

Pøidat komentáø

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shares
Share This