Zde se dozvíš velice podrobně bod za bodem, jak používat efektivně afirmace ve svém životě. Objevíš zde veškeré důležité informace, konkrétní tipy a návody, jak je používat a jak změnit svůj život od základu. A na závěr i vědecké důkazy, které dokazují sílu a moc afirmaci.

Táto technika může být velice mocný nástroj, pokud je správně používán, tak ti pomůže změnit život ve všech oblastech. Jako jsou vztahy, práce, finance, zdraví, osobní růst a mnoho dalšího.

Pokud chceš jednoduchou techniku, jak přeprogramovat své podvědomí a změnit svůj život, tak tento článek se ti bude zaručeně líbit. Najdeš zde velice inspirativní a skutečný příběh jedné naší klientky, která díky afirmacím dosáhla svého cíle.

Úvod do afirmací

Neustále se ve své hlavě, nebo bych měl říct ve své mysli zabýváme svými myšlenkami a to každou chvíli svého života. Hlavou nám prochází podle vědeckých výzkumu 60 – 70 tisíc myšlenek za den to je obrovské číslo.  Velice často tyto naše vnitřní myšlenky a  tvrzení používáme pro hodnocení sami sebe a posuzujeme hodnotíme jací jsme. Na základě těchto myšlenek řešíme svůj život, svůj vzhled, povahu a podobně. Problém je v tom, že až příliš často používáme tyto myšlenky sami proti sobě. Většina naších myšlenek je negativních a používáme je sami proti sobě a tím si podkopáváme nohy ve svém životě.

Samozřejmě, že není možné kontrolovat všech 60 – 70 tisíc myšlenek. To ani nikdo po tobě nechce. Stačí si jen vybírat jakým myšlenkám se budeš věnovat, živit je a rozvíjet je. Všechny ostatní myšlenky nebudou mít dost energie a vibrace, aby se ve tvém životě projevily a následně zmizí. Najdi si myšlenky, které jsou v souladu s tvým srdcem a tvou duší a ty rozvíjej. Vytvoř sílu přitažlivosti, aby se tyto myšlenky zhmotnili ve tvém životě a žij život svých snů. V tomto článku ti řeknu krok za krokem jak na to. 

Co jsou to afirmace

Afirmace je jedna z nejjednodušších a nejvíce používaných technik pro přeprogramování podvědomí. Pokud tuto metodu budeš používat správně, tak můžeš velmi snadno, rychle, účinně a trvalé přeprogramovat celé své podvědomí a následně vytvořit nový zcela pozitivní způsob myšlení a chování ve svém životě. Proto musí tvé tvrzení být v souladu s tím co ve tvém životě chceš dosáhnout a co chceš prožívat, nebo vytvořit.

Prakticky jsou afirmace krátké pozitivní tvrzení věty, které mají za úkol postupně přeprogramovat naše podvědomí. Proto doporučujeme používat afirmace opakovat a říkat si je co nejčastěji, aby je podvědomí co nejrychleji přijalo za své. Tím změníme naše vnitřní podvědomé přesvědčení a začne se postupně měnit i naše realita. Všechny tvrzení by měli doprovázet pozitivní emoce a měl by ses cítit příjemně a vše patřičně procítit a vytvořit v sobě vibrace toho co chceš nechat ve svém životě projevit. Jde o spojení konkrétních pozitivních emoce s každým konkrétním tvrzením.

Jak afirmace fungují

Afirmace jsou velice osvědčenou metodou sebe-vylepšení pro jejích schopnosti přetvářet náš mozek a měnit strukturu nervových buněk a jejich spojů (synapsi). Stejně jako cvičení zvyšuje hladiny hormonů, které působí prospěšně a posilují náš mozek, tak stejně funguji i afirmace. V praxi to znamená, že vytvoří nové synapse (spoje mezi neurony v mozku) pro vytvoření “pozitivního myšlení.”  V posloupnosti našich myšlenkových a řečových akcí mají afirmace hlubokou roli, protože, přerušují vzory negativních myšlenek, návyku, způsobu chování a negativní řeči, které vedou k negativní akci.

Nás mozek je plasticky to znamená, že se může kdykoliv doslova přesiťovat. Tím se změní propojení synapsi a to vytvoří nový způsob myšlení, chování a přesvědčení, což se projevuje na naších návycích a v našem životě. Není úžasné, že tak jednoduše můžeme změnit svou vlastní realitu a postoje k vnějšímu světu jednoduchou změnou v naší mysli?

Afirmace je nejsnadnější a nejrychlejší cesta jak aktivovat zákon přitažlivosti. Pokud chceš využit zákon přitažlivosti na sto procent, tak by jsi měl používat i jiné techniky, které ho aktivuji pro rychlejší zhmotnění. Jednou z nejúčinnějších takových technik, kterou doporučujeme kombinovat s afirmacemi je právě vizualizace. Tato moc a síla vizualizace ti pomůže dosáhnout v životě to po čem toužíš daleko rychleji a efektivněji. Doporučujeme tyto dvě techniky kombinovat a propojovat.

Afirmace a zákon přitažlivosti

Pomoci afirmaci můžeme velice snadno aktivovat zákon přitažlivosti. Afirmace jsou jednou z nejsnadnějších cest, jak manifestovat do svého života cokoliv, co chceš. Je to praktický nejjednodušší techniku, která pracuje se zákonem přitažlivosti. Pokud ji používáme správně a propojíme své pocity s tvrzením, tak vzniká přitažlivosti. Pomoci těchto pocitu, které jsou spojeny s konkrétním tvrzením, které reprezentuje cíl, nebo to čeho chceme dosáhnout, tak vysíláme vibraci, která rezonuje s naším cílem, nebo tím čeho chceme dosáhnout. Naše osobní vibrace se tímto zvyšuje a začínáme do svého života přitahovat lidí, situace a vše co podporuje naši cestu k získaní cíle, nebo toho čeho chceme dosáhnout.

Pro zákon přitažlivosti jsou klíčové pocity (naše emoce), nebo můžeme říct vibrace. Přitahujeme do svého života věci, situace a lidí podle toho jak se cítíme. Nejde ani tak o to jak myslíme, ale jde o to jak se cítíme, protože naše osobní vibrace jsou tím nejdůležitějším pro zákon přitažlivosti. Pokud chceš používat tuto techniku ve svém životě, tak prvně si musíš určit cíle. Musíš mít jasnou představu o tom co chceš, nebo čeho chceš v životě dosáhnout. Musíš mít jasné a velice přesně definované své cíle. Pak si vytvořit afirmace, které budou v souladu s tím čeho chceš dosáhnout.

Jak správně vytvařet a používat afirmace

 • Afirmace musí být VŽDY v přítomném čase. Pokud použiješ tvrzení: Chci být bohatý – je to stále budoucnost a vždy to budou budoucnost a nic se nestane. Proto použij afirmaci: Jsem bohatý, Jsem zdravý a podobně.
 • Afirmace nesmí být nikdy v záporu. Nechci být nemocný – vesmír nerozumí slovům ne – nechci a ne- nemám. Zákon přitažlivosti ti dopřeje to na co se zaměřuješ bez ohledu na to zda to chceš, nebo ne. Pro vesmír je to jako by jsi říkal: chci být nemocný a následně si nemoc přitáhneš do svého života. Správná afirmace je : Já jsem zdravý
 • Afirmuj si raději krátce a výstižně: Jsem pozitivní, jsem úspěšný, jsem bohatý. Nic dlouhého složitého ani žádná souvětí a podobně.
 • Nejlépe začínej své tvrzení se slovy Já… Já jsem… Já mám… Jde o nejsilnější slova, které můžeš použit pro manifestaci.
 • Afirmaci musíš prociťovat…musíš jí prožívat a cítit pozitivní emoce jako by jsi už danou věc měla, nebo žil život jaký chceš. Musíš mít pocity jako by to už bylo součástí tvého života. Začni si užívat emočně každé afirmační slovo.
 • Musíš své afirmaci věřit. Málo kdo uvěří afirmaci: Jsem bohatý, když vydělává 15 tisíc korun měsíčně. Nejlépe si proto zvol afirmaci: Jsem bohatší a bohatší, jsem každým dnem úspěšnější, mé příjmy se neustále zvyšují. Tomu již věříš ne? 
 • Afirmuj si několikrát denně, polep si notebook, lednici, zrcadlo, dveře nebo cokoliv jiného, kde trávíš nejvíce času každý den, aby jsi měl afirmace neustále na očích.… zkrátka nalep to tam, kam se nejvíce koukáš. 

Bonus

Použij tyto bonusové kroky pro ještě mocnější a účinnější výsledky.

 • Nejsilnější je si afirmaci říkat těsně před spaním, protože se tvé podvědomí baude tímto zabývat celou noc.
 • Další skvělý způsob jak můžeš využit techniky afirmaci je opakovat si je, nebo si opakovat mantry v průběhu meditace, protože budeš hluboko v sobě a napojen na svůj vnitřní zdroj. Tím, že budeš v kontaktu se svým vnitřním zdrojem tak účinky afirmaci budou ještě účinnější.
 • Přidej si afirmace na nástěnku snů a vizi a spoj tuto metodu s vizualizaci tvého vysněného života.

 

Výhody každodenního používání pozitivních afirmací

 • Výzkumy ukazuji, že používáním této techniky můžeš výrazně zvýšit a zlepšit dovednosti k řešení problému. Tato technika ti pomůže lépe pracovat pod tlakem a zvládat stres v každodenním životě. Může se ti to hodit například při pracovním pohovoru a podobně.
 • Každodenní používaní této techniky ti pomůže zvýšit tvé vibrace a vibrovat na úrovní hojnosti, lásky, míru, vděčnosti a podobných pozitivních vibracích. To ti pomůže manifestovat tvé cíle a sny pomoci zákonu přitažlivosti mnohem rychleji.
 • Dále ti tato technika dává lepší a větší povědomí o tvých myšlenkových procesech. To ti umožňuje lépe rozpoznat a pracovat s negativními myšlenkami hned při jejich vzniku. Tím se zlepší tvé sebepoznání, což ti umožňuje lépe pochopit kdo jsi a co ve skutečnosti chceš ve svém životě.
 • Tato technika tě znovu spojí s pocity vděčnosti. Právě vděčnost a posílí tvůj pohled na všechny pozitivní stránky tvého života. To má za následek zvýšení tvého vnitřního štěstí, ale také tvých vibraci.
 • Nakonec i vědecké výzkumy potvrzuji, že optimističtí a šťastní lidé mají lepší nejen fyzické, ale i duševní zdraví. To vše vede k delšímu životu plnému zdraví a pohody.

Využij naše afirmační a sugestivní podprahové nahrávky

Na našem youtube kanále cesta relaxace najdeš mnoho možnosti včetně afirmačních podprahových nahrávek, které přeprogramují tvé podvědomí, Je to velmi jednoduché a rychlé. Nebo využij naši neomezené audio-knihovny, kde najdeš afirmační podprahové nahrávky, programování mysli, řízené meditace, hypnoterapeutické nahrávky, řízené vizualizace a mnoho dalšího včetně našeho unikátního systému jak přeprogramovat podvědomí velmi rychlé a snadno. 

Preprogramovani-podvedomi

Afirmační podprahová nahrávka – uzdravení a léčení nemocí

Možná jsi už zkusil vše léky, bylinky, alternativní medicínu , léčitelé a nic nezabírá. Nedosáhl jsi žádných potřebných výsledku, nebo jen těch krátkodobých. Pravděpodobně jsou ve tvém podvědomí programy, které ti znemožňují uzdravení a úplné vyléčení, proto jsme vytvořili tuto afirmační podprahovou nahrávku. Tato nahrávka obsahuje podprahové nahrané afirmace a frekvence, které podporují proces léčení a uzdravení těla až na buněčné úrovní a všech úrovních těla, mysli a duše. Cesta k uzdravení nikdy nebyla jednodušší, proto neváhej využit naši afirmační podprahové nahrávky pro uzdravení a vyléčení níže. Důležité informace včetně návodu jak s nahrávkou pracovat i s použitými afirmacemi k této nahrávce najdeš v popisku videa na youtube (nutno se překliknou na youtube).

Afirmační podprahová nahrávka- otevření srdce a srdeční čakry i zlepšení vztahu

Láska je nejvyšší vibrace a energie v tomto vesmíru. Není nic důležitějšího než otevřít své srdce a uzdravit svoji srdeční čakru, abychom mohli naplnit své srdce láskou, mírem, radosti a harmonii a vyzařovat ji kolem sebe a tím pozitivně ovlivnit svět kolem nás. Pokud otevřeme savé srdce, tak tím zlepšíme svět kolem nás. Mimo to tato podprahová afirmační nahrávka ti také pomůže zlepšit tvé vztahy, nebo pomoci k přitáhnutí ideálního partnera, nebo partnerky pro tebe. Proto neváhej využit naši afirmační podprahové nahrávky níže. Důležité informace včetně návodu jak s nahrávkou pracovat i s použitými afirmacemi k této nahrávce najdeš v popisku videa na youtube (nutno se překliknou na youtube).

Skutečný příběh o hubnutí – afirmace v praxi

Rozhodla jsem se, že skutečně proniknu do svého podvědomí myšlenkou na ztrátu hmotnosti. Koneckonců jsem si myslela, že nemám co ztratit, protože diety jednoduše nefungovaly, takže jak zhubnout zdravým a přirozeným způsobem? Takže první věc, kterou jsem udělala, bylo rozhodnout se, že už nikdy nebudu držet dietu. Myslím, že to je hlavní část toho, proč mé afirmace fungují. Pokud o tom přemýšlíte, dieta způsobuje pocit nedostatku. Věřím, že podvědomá mysl ví, že držíte dietu. Proto se nakonec vaše tělo chce držet vašeho uloženého tuku na další dietu, která může přijít. Následně po ukončení diety získáváte zpět všechny tuky, které jste ztratili. Nepovažuji to za dobrý způsob hubnutí.

Moje prohlášení znělo: ” Já vážím 55 Kg” moje druhé prohlášení bylo: “ Snadno a rychle se zbavuji přebytečných Kg” A poslední moje prohlášení znělo: ” Miluji svou postavu taková jaká je. Myslím, že přijetí svého vlastního těla umožnilo učinit ten nejdůležitější krok při hubnutí. Už jsem své tělo neodmítala, ale přijala se taková jaká jsem a to způsobilo, že jsem přestala se svým vlastním tělem bojovat.

Na začátku jsem vážila kolem 71 Kg. Po prvním měsíci jsme zhubla o 6 Kg, ale vytrvale jsem pokračovala dále a následně po 3 měsících jsem zhubla na konečných 57 Kg. I když to není požadovaných 55 Kg vůbec mi to nevadí. Jsem se svoji postavou spokojená.

Doufám, že to povzbudí ostatní, aby zkusili tuto metodu. Samozřejmě, musíte být ochotní na tom pracovat každý den držet se a nevzdávat po několika dnech i když nevidíte žádný rozdíl . Koneckonců, přemýšlejte o tom, jak dlouho jste říkali svému podvědomí, že jste tlustí a že žijete v hladovění a dietě.

Jedinečná příležitost zhubnout

Chceš zhubnout a dosáhnout své ideální postavy? Ano ty si můžeš splnit svůj velký sen a zažit konečně život s vysněnou postavou. Využij nejmocnějšího a nejrychlejšího způsobu kombinaci hypnoterapeutických nahrávek, afirmaci, programování mysli, podprahových zprav a změněného stavu mysli. Tvoje mysl se naprogramuje a změní tvé vzorce myšlení a chování, změní se tvé návyky, které jsou zakořeněny v podvědomí a začneš žit zdravě a tvé nové návyky budou podporovat proces hubnutí. Tvé nové přesvědčení půjde ruku v ruce s tvými cíle. Tvoje tělo a mysl se dostane do souladu, tak aby jsi dosáhl své vysněné postavy.

Získej svoji ideální vysněnou postavu odkaz níže.

cesta-k-vysnene-postave

Vědecké studie o afirmacích

Existuje mnoho vědeckých studii, které potvrzuji, že afirmace skutečně funguji. Byli udělány různé experimenty i vědecké studie. Tato vědecká studie ukazuje moc sílu těchto tvrzení na náš život a fungovaní mozku.

Zde je vidět na ukázkové vědecké studii, která ukazuje jak pomoci afirmaci lze změnit způsob chování což má za následek zlepšit zdravotní stav.

Taky existuji vědecké studie, které dokazuji, že Pomoci afirmaci lze lépe zvládat stres a zbavit se, nebo zmírnit stres ve svém životě.

To je jen zlomek toho na co lze použit tuto metodu. Vědeckých studii existuje mnoho a mnoho na různé problémy a životní situace. Vše lze na internetu dohledat. Já jsem ti zde nabídl jen pár ukázek toho co vše lze změnit. Nezapomeň, že neexistují žádná omezení, pouze ty ve tvé hlavě.

Příklady afirmací – inspiruj se

Pro lepší inspiraci vytváření vhodných afirmací máme speciální článek afirmace příklady a jak je správně vytvářet a používat.

Peníze a finance:

⦁ Každý den se stávám bohatším a bohatším
⦁ Peníze přicházejí ke mně snadno a bez námahy.
⦁ Jsem v souladu s energií bohatství a hojnosti.
⦁ Jsem magnet na peníze.
⦁ Jsem bohatý.
⦁ Mám vždy víc než dost peněz.
⦁ Přitahuji peníze.
⦁ Velké částky peněz mi přicházejí ve stále větším množství.
⦁ Jsem vděčný za všechno, co dostávám.
⦁ Moje peněženka a bankovní zůstatek jsou naplněné penězi.
⦁ Vyzařuji bohatství, hojnost a prosperitu.
⦁ Moje příjmy se neustále zvyšují

Zdraví:

⦁ Jsem zdravý a plný energie
⦁ Jsem dokonale zdravý.
⦁ Jsem zdravý.
⦁ Moje tělo se neustále a přirozeně regeneruje.
⦁ Každá buňka v těle je zdravá, uvolněná a plná energie.
⦁ Moje mysl a tělo je v naprosté harmonii.
⦁ Jsme vitální a plný energie.
⦁ Cítím se plný energie.
⦁ Miluji svoje tělo takové jaké je.
⦁ Miluji své tělo a všechno, co pro mě dělá.

Vztahy a sebeláska:

⦁ Miluji se a přijímám se takový jaký jsem.
⦁ Jsem otevřená lásce ve všech podobách.
⦁ Můj partner miluje a oceňuje.
⦁ Dávám a přijímám lásku svobodně a s radostí.
⦁ Jsem milován.
⦁ Jsem krásná.
⦁ Jsem magnetem lásky.
⦁ Můj vztah s mým tělem je dokonalou harmonií.
⦁ Láska ke mně se ke mně přichází s lehkostí.
⦁ Do mého života přitahuji báječné lidi.
⦁ Obklopuji se láskou, pozitivní energií.

Práce:

⦁ Je to tak snadné a zábavné najít dobrou práci.
⦁ Úspěšná společnost mi nabídla skvělou práci.
⦁ Přitahuji příležitost k úžasné a dobře placené práci.
⦁ Miluji a užívám si svou práci.
⦁ Mám vše, co potřebuji, abych vytvořila své vlastní příležitosti.
⦁ Věřím, že moje cesta mě vede k úspěchu.
⦁ Věřím, že mám vše, co potřebuji k úspěchu.
⦁ Můj šéf oceňuje práci, kterou dělám.
⦁ Moji klienti mě oceňují a oceňují a mou práci.
⦁ Přitahuji si nové klienty každý den.

Ostatní:

⦁ Můj život je nádherný.
⦁ Přijímám své nedokonalosti a láskou.
⦁ Jsem šťastný za úspěch ostatních lidí.
⦁ Úspěch někoho jiného mě posiluje.
⦁ Dovolím si říct ne, když to říká moje intuice.
⦁ Obklopuji se pozitivními lidmi.
⦁ Vítám pozitivní vibrace do mého života.
⦁ Vypadám dobře a cítím se skvěle!
⦁ Jsem atraktivní.
⦁ Každý den mého života je plný radosti a lásky.
⦁ Snadno a rychlé splňuji všechny své cíle.
⦁ Vidím krásu ve všem.

Závěr

Na závěr mi nám napiš do komentářů a poděl se o své zkušenosti s afirmacemi. Jak tobě funguji? Jaké máš s nimi zkušenosti?

ZÍSKEJ FINANČNÍ SVOBODU

 

Jedinečná šance přeprogramovat své podvědomí na nejhlubší úrovni a tím změnit svůj život a získat finanční svobodu, bohatství a prosperitu ve svém životě.

 

31 komentáøù
 1. David

  Konečně někdo pořádně vysvětluje jak používat afirmace a jak je tvořit. Děkuji za tento článek.

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Děkuji Davide jsem rád, že ti článek pomohl 🙂

   Odpovìdìt
 2. Renata

  Jsem žena vyššího věku a přesto nezávisle na rozumu řeknu nebo udělám něco, za co se pak stydím. Jako bych byla přepnutá na podvědomí, ve kterém jsem zlomyslná nebo i zlá.Říkám si pak já za to nemohu, opravdu, nedokázala jsem to zastavit Přitom v příčetném stavu jsem velkorysá, obětavá, pracovitá neurážím se i když se mne někdo i záměrně snaží ublížit, tak se mne to vůbec nedotkne, nevadí mně to.
  Ráda bych přeprogramovala své podvědomí na absolutní lásku k okolí, k rodině abych se stále chovala moudře a laskavě.

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Ahoj Renato obávám se, že v tomto případě budete muset použit mnohem více než jen afirmace a pracovat na sobě. Zde je potřeba naučit se pracovat i vědomě se svou mysli a hlavně s emocemi. Můžeme vám nabídnout řešení a je několik možnosti, pokud by jste chtěla není problém se domluvit 🙂

   Odpovìdìt
   • markéta

    Dobrý den , také by mě zajímalo, jak na toto chování

    Odpovìdìt
    • cesta za snem

     Zdravím Markéto, určitě bych doporučil na toto náš nový online kurz na sebelásku. Najdete ho zde: https://cestarelaxace.cz/kurz/ do 30.12 je velká akce, kde získáte bonusy a další online kurz ZDARMA.

     Odpovìdìt
 3. Adam

  Nejlepší článek na afirmace, který jsem zatím četl.

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Děkuji Adame jsem rád, že se článek líbí 🙂

   Odpovìdìt
 4. Marek

  Děkuji za článek. Určitě afirmace zařadím do svého života. Dává mi všechno smysl co je zde napsáno. Ještě jednou díky.

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Není za co Marku. Určitě afirmace zařaď do svého života a nezapomeň se kouknout i na článek o vizualizaci a případně tyto dvě techniky propojovat spolu.

   Odpovìdìt
 5. Luba

  Super článok ďakujem pekne

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Není za co jsem rád, že se článek líbil 🙂

   Odpovìdìt
  • Natala

   Pěkně vysvětleno. Těším se na další články. Afirmace ráda používám a skutečně jsem prošla velkou změnou.

   Odpovìdìt
   • cesta za snem

    Děkuji moc, to je dobře gratuluji k úspěchu 🙂

    Odpovìdìt
 6. Renca

  Ahoj bude v budoucnu článek o tom jak funguje mozek, mozkové vlny a podvědomí? Děkuji Renca

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Ahoj Renčo Ano chystáme pravě toto do článku a brzy to bude nejspíše na našem druhém webu Cesta Relaxace 🙂

   Odpovìdìt
 7. MIchaela

  Mohu afirmace používat na zlepšení své angličtiny? Pomůže to?

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Ano pomůže to a je to skvěla cesta jak zlepšit jakýkoliv jazyk, nebo dovednost, ale taky doporučuji propojit s vizualizacemi 🙂

   Odpovìdìt
 8. Marika

  Děkuji za skvělý článek

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Není za co Mariko 🙂

   Odpovìdìt
 9. Nikol

  Ano souhlasím naprosto skvěle video se vším všudy.

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Děkuji Nikol 🙂

   Odpovìdìt
 10. Jarmila

  Zdravím,lze afirmacemi vypudit úzkosti či deprese?Děkuji Jarča

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Zdravím, bohužel to nelze. Maximálně je lze zmírnit za pomoci afirmaci, ale určitě ne se uzdravit. Pokud chcete klidně se můžete objednat na terapii s koučinkem u nás. Úzkost i deprese je potřeba řešit na hlubší úrovní je potřeba jít do terapii a vyřešit příčiny i spouštěče a změnit způsob myšlení i to jak pracovat s emocemi. Klidně to spolu můžeme vyřešit stačí využit našich služeb. Není za co přeji hezký den 🙂

   Odpovìdìt
 11. Eva

  Konečně super článek o tom jak používat afirmace a jak fungují. Díky moc. I když mám teď spoustu jiných úkolů, hned se do nich pustím.

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Děkuji Evo za zpětnou vazbu. Určitě se do nich pusti co nejdříve 🙂 A není za co 🙂

   Odpovìdìt
 12. Tana

  Přestávám kouřit. Pomůžou mi nějaké afirmace? Popřípadě jaké?

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Určitě pomohou afirmace. Jaké? To si musíte sama vytvořit podle sebe a tomu čemu věříte a jaké máte cíle… Jinak je dobré jít hlouběji, protože kouření je většinou spojeno s něčím hlubším. Možná si kouřením něco kompenzujete, něco vám chybí, nebo je to kvůli stresu, nebo něčemu jinému.

   Odpovìdìt
 13. Jarda

  Skvělá webová stránka 🙂 Říkám si, zda je vhodné v jedné afirmaci použít to, co chci opustit/změnit a kam naopak zamířit. Třeba ve vztazích „Opouštím cesty bolesti a vstupuji na cestu naplněné lásky a štěstí“. Nebo lépe jen to, kam mířím? 🙂

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Ahoj, tento web už moc nefunguje, ale budeme ho předělávat. Spíše bych tě přesměroval na náš druhý web zde: https://cestarelaxace.cz kde je mnohem více obsahu 🙂 Ono to zaleží přímo na dane afirmaci a také záměru čeho chceš dosáhnout, nebo k čemu má být použita. Pokud se obecně něčeho chceme zbavit, opustit něco starého, tak jsou na to vhodnější metody jako odpuštění, různé rituály atd. Pokud máš cíl, kterého chceš dosáhnout, tak afirmace je skvělý nástroj a doporučuji ji propojit s vizualizaci.

   Odpovìdìt
  • cesta za snem

   A děkuji za zpětnou vazbu 🙂

   Odpovìdìt

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shares