V tomto článku se dozvíš 8 nejčastějších důvodů, proč dostáváme to co nechceme. Tolik si něco přeješ a stále to ve tvém životě není, ba naopak všechno se najednou zhoršuje. Neztrácej proto čas a přečti si co dělat a co nedělat. Věřím, že tímto článkem ti pomůžu ušetřit spoustu času a negativních emocí.

Když jsem se svým životem chtěla hnout, najednou se vše záhadně zhoršovalo. Stávali se nevysvětlitelné věci jedna za druhou.

Někdy jsem toho měla opravdu dost, a tak jsem s osobním růstem několikrát sekla. Ty věci na které jsem přišla, proč to tak je, mi nikdo nevysvětlil. Chtěla jsem to ale sakra vědět, proč to tak mám?

V té době mi nikdo nikde nevysvětlil proč to tak je a neukázal tu druhou stranu zákonu přitažlivosti. A proto jsem sepsala těchto 7 důvodů proč se projevuje opak toho co doopravdy chceme.

1. Tato cesta není pro tebe

Jdeš za cizími cíli? Jak to poznat? Docela snadno. To se ti do cesty na této cestě k cíli vytváří nesmyslné překážky a cesta k tomuto cíli je velmi těžká, namahává a nebaví tě to.

Cizí cíle spotřebovávají značné množství úsilí, práce a energie. Bude velmi těžké cizího cíle dosáhnout.

Měli jsme cizí cíl a to byl krypto trading. Nám se při tradingu stávalo třeba to, že se nám vypínala elektřina a internet. Internetový poskytovatel se nám snažil pomoci, ba marně. Příčinu nikdo za celou dobu nenašel. Dodnes se mi tomu, co se dělo nechce ani věřit.

2. Negativita v přítomnosti

Rád by jsi třeba nový dům ale pořád bydlíš v tom hnusném starém bytě s blbými sousedy. Takže si vizualizuješ a nemůžeš se toho vysněného domu již dočkat, protože se ti tvá přítomná situace nelíbí? Na tohle ovšem pozor.

Budeš přitahovat zase nedostatek, protože máš pocit, že ti něco ve tvé realitě chybí. A navíc se ti ten byt může ještě rozpadat.

A co více, může se stát, že začneš bydlet ve svém vysněném domě ale s podobnými negativními pocity jako v tom starém bytě.

To, co cítíš teď, je naprosto důležité i pro tvé zítřky. Zamiluj si místo, na kterém jsi právě teď, protože odemkneš dveře k mnohem šťastnějšímu bytí.

Můžeš k tomuto využit i meditace a osvobodit se od negativních pocitu a žit v přítomnosti.

Tvé emoce v přítomnosti určují emoce i v

budoucnosti. Je jen na tobě jakou emoci zvolíš.

Je to naprosto volitelné.

3. Čas

Častokrát by jsme chtěli všechno hned teď. Ale kdyby jsme měli všechno hned na co by jsme si vzpomněli, jak by to dopadlo? Velice katastrofálně. To nám zajišťuje bezpečí.

Když se budeš zaměřovat na čas, vytvoříš ještě více času a stresu. Takže budeš čekat ještě déle.

Když k tomu dodáš stres a frustraci, tak se tvé přání dostatku posune a vytvoříš větší nedostatek v přítomnosti. Takže dostaneš přesný opak toho, co jsi opravdu chtěl. Vibruješ na nízké frekvenci, která přitahuje více negativity.Přestaň se proto obávat, kdy to bude.

Nejlépe nedávej svým přáním ani čas do kdy by měli být. Protože až se bude blížit datum splatnosti a tvé přání stále nebylo realizováno, začneš jej mentálně brzdit. A pak si budeš říkat že to prostě nefunguje.

Takže klídek a pohodka. Musíš vesmíru důvěřovat a nechat se vést.

4. Podvědomé vzorce

Náš život je z velkého procenta tvořen díky našim vírům kterým věříme a to určuje realitu, kterou vidíme. Nejhorší je, že si někdy ani neuvědomujete, jak moc nás naše omezující přesvědčení ovlivňují. A tady je nejhlavnější důvod, proč dostáváme to co nechceme.

Tyto negativní víry vás drží ve vaší zóně pohodlí, kde se cítíš „v bezpečí“ a zabraňují ti k drastickým změnám života. Když odstraníš své omezující přesvědčení a přeprogramuješ jej, můžeš být, dělat a mít cokoliv , co si přeješ.

Omezující víry mohou být vytvořeny v každém stádiu života, ale nejčastěji se začínají objevovat v dětství. V té době jsme nejvíce náchylní na vytváření vírů.

Pokud tedy chceš peníze, a místo toho aby jsi začal bohatnout se ti stane, že ztratíš peněženku, někdo tě okrade nebo investuješ tam, kde o všechno přijdeš může hrát hlavní role právě tvé podvědomí.
Jak tedy přepíšeš své podvědomí ? Pomohou ti afirmace. Kdy si neustále opakuješ své potvrzení.

Můžeš využít i naše úžasné a ultra rychlé metody, kdy odstraníš přesvědčení a naprogramuješ své podvědomí. Získej náš jedinečný online kurz milionová mysl. Je to daleko rychlejší a pohodlnější. Dostaneš programovací nahrávky a meditaci pro odstranění přesvědčení. Já tuto metodu miluju a myslím že nejsem jediná!

5. Nevytváříš akci

Musíš pro své přání vynaložit také i určité úsilí. Protože bez tvé akce, se toho moc nestane. Spousta lidí na tuhle důležitou věc zapomíná, nevykonává dostatek akce. Přitom stačí každý den udělat minimálně jeden malý krok ke svému cíli a za chvíli budeš tam. Můžeš používat vizualizace pro přitáhnutí svých snů a cílů, ale vždy to musí doprovázet akce.

Nelze se na nástěnku svých cílů koukat a myslet si, že to nějakým způsobem do klína spadne úplně samo. Musíme tomu napomoci. Ale pozor!

Nevytvoř si zase ve své mysli program toho, že je třeba se na svůj cíl nadřít, jinak budeš pracovat od nevidím do nevidím.
Buď prostě v té správné flow.

Staň se frekvenčním tokem tvého cíle skrz akce a brzy se dostaví výsledek. Všechno jde jednoduše, pokud následuješ skutečně své cíle.

Bez tvé akce zůstane tvůj sen jen snem

6. Změna je i dobrá

Chtěl si mít vyšší plat a najednou jsi ztratil práci? Možná to teď nevidíš, ale stala se ti dobrá věc. Říká se tomu chaos přeuspořádání.

K tomuto chaosu dochází, když nastavíš nový záměr a průběh tvého života učiní dramatickou změnu, aby tě přesměroval na novou cestu, která je k tomu určená.

Pokud tedy chceš mít větší plat a ty jsi na to ztratil práci tak najdeš za chvíli jinou práci, která je více placená než tvá původní. Může se stát že odjedeš klidně i do zahraničí za práci nebo budeš podnikat.

Někdy to opravdu v této probíhající fázi bolí, ale je důležité si uvědomit že to bylo potřeba a tvůj sen je již na cestě. Nejlepší věc kterou můžeš udělat je, jít to prostě oslavit! Musíš věřit tomu, že se děje vše pro tvé dobro.

S tímto webem jsme to měli opravdu těžké. Je vytvořen již po třetí. Ale právě že díky tomu, že jsme ho museli vytvořit znovu po třetí a měli s ním milion problémů, jsme potkali úžasné lidi po cestě, kteří nás mnohé naučily a my si plno věcí uvědomily.

Kdyby se to nestalo, náš web by byl jen průměrný web od úplného laika, který by se nemohl nikdy objevit v googlu prohlížeči. Jenom web nám trval plně vytvořit třičtvrtě roku a stále není ještě plně hotov. Už chybí jen detaily.

Ale ta cesta stála opravdu za to!
Nikdy se ani neboj toho, že se ti ve tvém životě nedaří. Když se mi v mém životě nedařilo, vždy to bylo pro mé dobro v budoucnu. Z mého neštěstí se zrodilo štěstí. A i když ti to tak nepřijde, musíš prostě důvěřovat. Neboj se nečekaných???zítřků, ty jsou vždycky nejlepší!

7. My to rádi těžké

Nevím odkud se tenhle program u nás vzal, ale my lidé rádi řešíme problémy a proto si jich vytváříme v hojné míře. Rádi si hážeme klacky pod nohy.

Chceme to složitější, protože co by to byl za život kdyby jsme nemohli řešit problémy?

Jak s tímto programem zatočit? Použij jednoduché afirmace, které si opakuješ několikrát denně. Změň svůj úhel pohledu na to, jak je život naprosto jednoduchý.

8. Staň se tím člověkem

Do svého života hlavně přitahujeme to, co jsme. Jen minimálně přitahujeme to, co chceme. To je další nejčastější důvod proč dostáváme to co nechceme.

A pokud se nám to podaří, přitáhnout něco, co jen chceme, bude to jen dočasné. Pokud to ale uděláme součástí toho, kým jsme, bude ta věc trvalá. Řekneme si příklad.

Manželský pár vyhrál ve sportce 30 mil. Kč. Uběhnou dva roky a tento manželský pár už netvoří dvojici, rozvedli se. A co se stalo s penězi? Jsou fuč, dokonce jsou těžce zadluženi.

Co se tedy stalo? Manželský pár neměl bohaté myšlení. Nevěděli nic o finanční gramotnosti a taky měli své chudé víry v mysli podle kterých se chovali.

Třeba: Peníze jsou kořenem všeho zla, peníze jsou špinavé. peníze je čisté zlo, bohatí lidé kradou a jsou podvodníci.

Peníze neudělají z lidí bohaté, ale víry,myšlenky a zkušenosti ano. Nejdříve musíme budovat bohatství uvnitř sebe.

Ps:

Věřím, že ti tento článek pomohl pochopit, proč právě tobě něco nefunguje. Budu moc ráda, pokud napíšeš komentář jako zpětnou vazbu a přihlásíš se do našeho emailového předplatného aby ses dozvěděl další hodnotné informace které využiješ na své cestě k seberozvoji.

Přejeme ti mnoho lásky a úspěchu ve tvé životní tvorbě,

Lenka a Jirka

TAJEMSTVÍ FINANČNÍHO ÚSPĚCHU

 

Zajisti si finanční svobodu a získej svůj vysněný život

2 komentáøù
 1. Zdeňka

  Pěkný den,četla jsem si,Váš článek.To co píšete je pravda,taky jsem přišla před 18 dni o práci.Postarali se o to ty lidi,ale mně to tam úplně ničilo a chtěla jsem jen,abych měla příjem udělat práci a jit domu.Do toho spolku já nepatřila a vesmír ví,proč a tak po měsíci bylo ukončení.Ale říkám si,proč ty lidi jsou tak zlí,člověk jim nic nedělá.Ale nedokázali mít u sebe silnějšího.Mně tam natýkalo tělo,nohy,bylo to to špatný.A jsem ráda,že tam už nejsem,byla to zkušenost.Ale zas teď nemám zatím žádnou jistotu,co dál.Věřím,že ten správný čas přijde pro mně zaměstnáni.Děkuji za článek,co na mně tady vyskočil.Zdravím Zdeňka:D

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Děkuji za váš příběh k tomuto tématu. 🙂 Určitě teď poslouchejte své srdce co by chtělo dělat – tato situace je úžasná na to zamyslet se nad svým životem. Jinak jistota je jen iluze – ta není nikdy. Děkuji za komentář 🙂 Lenka

   Odpovìdìt

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shares