Ukážu ti nejmocnější nastroje a metody jak být bohatý a získat finanční svobodu krok po kroku a vytvořit bohatství ve svém životě.

Také se s tebou podělím o svůj příběh a cestu jak jsem vydělal peníze a našel cestu k finanční svobodě a co vše jsem k tomu potřeboval.

Nalezneš zde 9 absolutně nejdůležitějších dovednosti, které zaručeně a nenávratně zlepši tvůj finanční život a pomohou ti vydělat peníze kdykoliv a kdekoliv.

Jak být bohatý

Většina videi a obsahu na toto téma vydělávaní peněz, nebo zbohatnouti ti budou nabízet všelijaké možnosti a slibovat, že zbohatneš přes noc. Ukáži ti mnoho možnosti kde vydělat peníze, ale to nejdůležitější zůstane pod rouškou a nebude nikdy odhaleno. Ve skutečnosti neexistuje žádný způsob ani návod se stát bohatým přes noc. V tomto článku najdeš skutečné bohatství, které dřímá v tobě a pokud ho probudíš a naučíš se ho rozvíjet, tak si otevřeš dveře k neomezené hojnosti. Začnou k tobě přicházet příležitosti, které povedou k vydělávání peněz, který ti dřív byli skryty a následně se ti ukáže cesta jak být bohatý.

Skutečné bohatství máme my sami ve svých rukou a je na nás jak s ním naložíme. Můžeme ho v sobě objevit a neustále rozvíjet a získat neomezené možnosti výdělku a cest k bohatství. Nebo můžeme žit život plný čekaní, až přijde správná příležitost, nebo nabídka a vyděláme velké peníze a získáme finanční svobodu a nejlépe bez vlastního přičinění. Jakou cestu si vybereš ty? Já jsem si prošel obě cesty a níže s tebou budu sdílet svůj příběh a mé cesty k finanční svobodě.

Dovednosti a osobní rozvoj jsou klíčem jak být bohatý

Tvoje dovednosti a tvůj potenciál je tím nejdůležitějším pro získáni příležitosti a nových možnosti vydělaní peněz a také jak být bohatý. Pokud se naučíš novou dovednost a budeš ji neustále rozvíjet, tak tvoje hodnota bude neustále růst. Čím lepší budeš ve svém oboru a čím více dovednosti budeš zvládat tím více možnosti získáš.

Osobní rozvoj je klíčem, protože vytváříš svou vnitřní hodnotu. Tvá vnitřní hodnota se přesně odráží i ve vnějším světě. Čím větší bude tvá vnitřní hodnota, tím více můžeš nabídnout světu, nebo svým klientům a zákonitě se míra této tvé hodnoty odrazí v projevu hojnosti (například množství peněz). Osobní rozvoj ti pomůže si stanovit cíle a priority na které se zaměřit nejdříve a následně vybudovat strategii jak těchto cílů dosáhnout. Ale také pomoci osobního rozvoje můžeš následovat své touhy a vášně a najít skutečně způsob jak být bohatý, který tě bude zároveň bavit a naplňovat tvůj život radosti a štěstím. To je jedna z nejdůležitějších věci pro tvůj život, protože pokud děláš něco co tě nebaví, nebo jen pro peníze, tak nikdy nebudeš mít touhu překonávat překážky a setrvat na cestě tak dlouho než dosáhneš požadovaných výsledku.

Jak být bohatý a najít cestu která tě bude bavit a naplňovat

Je rozdíl vydělávat peníze a vydělávat. Pokud něco děláš srdcem baví tě to a naplňuje tvůj život radosti, tak zákonitě dosáhneš úspěchu, protože budeš mít vnitřní motivaci a tvé touhy a vášně tě budou neustále tlačit a posouvat dále a přibližovat tě k cíli až nakonec uspěješ. Žádná překážka ani problém pro tebe nebude problém. Ale pokud děláš něco jen pro peníze, nebo tě to nebaví a nenaplňuje, tak nikdy neuspěješ a pokud ano, tak tvůj život bude postrádat smysl a tvé štěstí nebude skutečné a ještě tě to bude stát o mnoho více energie, času a úsilí. Každá další překážka tě bude více a více ničit až to nakonec vzdáš. Bude ti chybět vnitřní motivace, touha a vše ostatní co tě bude hnát dopředu a dávat tvému životu smysl, nebo naději.

Pokud chceš vydělávat peníze prvním způsobem, který tě bude bavit, naplňovat tvůj život radosti a štěstím, tak neváhej zkusit náš online program MILIONOVÁ MYSL, který ti pomůže zlepšit tvou finanční situaci a dosáhnout finanční svobody a ještě způsobem, který tě bude bavit a naplňovat tvůj život radosti, štěstím a láskou.

Co jsou to peníze

Většina populace se snaží vydělat peníze a dosáhnout bohatství, aniž by věděli něco o hlubší podstatě peněz. Peníze jsou ve svém jádru jen určitá forma vibraci, nebo-li energie. Celý vesmír včetně peněz je energie.

Když se na peníze podíváme jako na formu energie a půjdeme do hloubky, tak jde o čistou formu energie. Energie nemůže být pozitivní ani negativní, tudíž ani peníze nemohou být špatné, nebo dobré. Peníze jsou neutrální stejně jako energie. Náš vztah k penězům, naše přesvědčení a podvědomé vzorce určuji jaké budou mít peníze polaritu v naši realitě. Pokud je náš vztah a postoj k penězům neutrální, tak vzniká blok, který brání v protékaní této formy energie do našeho života.

Myšlenky, emoce i slova jsou projevem energie a pomoci této formy energie můžeme zlepšit svůj finanční život. Když soustředíme své myšlenky, emoce i slova pozitivním způsobem kolem peněz a jejích vydělávaní a investování, tak můžeme přitáhnout další energii, která má stejné, nebo podobné vibrace jako naše myšlenky, emoce a slova.

Peníze a duchovní svět

Mnoho lidí, bere peníze jako čistě materiální a něco špatného. Je to většinou proto, že si jen omlouvají, že nemají peníze a žiji v nedostatku, pokud jde o duchovní lidí. U ostatním to často bývá, proto, že peníze jsou často spojovaný s násilím, korupci, vraždami, válkami a dalšími špatnými projevy této energie. Ale ve skutečnosti to neznamená, že peníze jsou špatně, materiální, ale to jen lidí, kteří peníze využívají tímto špatným způsobem, jsou chamtiví a zlý. Peníze za nic nemohou, protože jde o prostředek, který slouží pro dosažení nějakého cílů, snu, nebo záměru. Peníze jsou ve své podstatě čisté duchovní (spirituální). 

Moje cesta můj příběh jak být bohatý a získat finanční svobodu

Ve svém životě jsem zažil mnoho neúspěchu a bojoval jsem s penězi hodně dlouho než jsem pochopil a hlavně objevil cestu k finanční svobodě a neomezené hojnosti. Na začátku této cesty jsem neustále hledal nějaké zkratky a snažil se najít nejrychlejší způsob jak se stát úspěšným bohatým a vydělat peníze. Čím více jsem na to tlačil tím to bylo horši. Zkoušel jsem ještě jako student různé klikačky, hrát hry za peníze, brigády, prodávat různé produkty, MLM a affiliate marketing a vždy to skončilo stejně a to neúspěchem.

Zásadní problém byl ve způsobu mého myšlení a také v tom, že mi tenkrát šlo o peníze a snažil jsem se vydělat peníze za jakoukoliv cenu, jakýmkoliv způsobem a nic jiného v tom nebylo. Jednoduše byli peníze mým cílem což byla velká chyba, jak se ukázalo později. Ve své mysli jsem měl programy, které podporovali nedostatek. Na podvědomé úrovní jsem tehdy věřil, že vydělat peníze je těžké až nemožné, že bez práce nejsou koláče, peníze kazí charakter, bohati lidí jen kradou a podobně. Tyto věty a mnoho dalších jsem slýchával od malička od rodiny, systému a školství tak dlouho až jsem jim uvěřil a stali se součásti mé reality.

Když jsem se dostal na svou duchovní cestu života, tak jsem pochopil, kde je problém. Postupně jsem začal měnit své myšlení zbavovat se starých negativních programu a nahrazovat je novými pozitivními, které budou podporovat moji cestu k hojnosti a finanční svobodě. Pochopil jsem, že peníze nemohou být mým cílem a že ve skutečnosti nejde o peníze, ale o úplně něco jiného. Začal jsem to něco praktikovat se svém životě a dosáhl jsem úžasné změny.

Moje transformace

Můj finanční život se posunul a začal jsem dělat to co mě baví a naplňuje a zároveň si tím i vydělávat peníze při studiu na vysoké škole. Jenže postupně jsem narazil na určitý limit, který jsem mohl vydělat a nikam jsem se dále neposouval. Moje mysl byla nastavena na určitou částku a moje dovednosti mi bránili, abych mohl růst dále. Měl jsem velký problém s komunikaci a hlavně marketingem a samozřejmě i způsob myšlení byl zcela jinde než je dnes. I když jsem dělal terapeuta a pomáhal lidem a řešil jejich problémy s úžasnými výsledky, tak jsem neměl tolik klientu kolik bych si přál. Zkratka téměř nikdo mě neznal a já nevěděl o marketingu nic.

Postupně jsem se začal učit marketing a pracovat na svých komunikačních dovednostech, abych někdy v budoucnu mohl natáčet videa na youtube a dělat offline kurzy. Při spuštění prvních kurzu jsem myslel, že stačí vytvořit událost na facebooku na sdílet ji do různých skupin oslovit co nejvíce lidí a výsledky se dostaví. Byl to omyl na první kurz se přihlásil jeden, nebo dva lidí. Brzy jsem pochopil, že pokud chci mít výsledky a být opravdu úspěšný, musím učit od těch nejlepších. Našel jsem ty nejlepší mentory na osobní rozvoj, marketing, finanční gramotnost a začala se učit od světové špičky.

Začal jsem budovat svou vnitřní hodnotu rozvíjet své dovednosti a neustále jsem se vzdělával. Nakonec se můj život obrátil o 180 stupňů. Začal jsem dělat svou práci úplně jinak, moje přijmi se zvýšili, objevili se neskutečné možnosti a příležitosti jak být bohatý, vydělávat peníze, investovat a dosáhnout finanční svobody. Dneska mám jedny z nejlepších výsledku v marketingu v ČR, protože se učím od těch nejlepších na světě. I ty můžeš získat a dosáhnout takto úžasných změn ve svém životě pomoci našeho online programu, který najdeš níže.

Jak být bohatý a získat finanční svobodu

Mnoho lidí chce získat finanční svobodu, ale dělají jednu velkou chybu. Chtějí najít nějaký jednoduchý způsob, nějakou zkratku jak se stát bohatými přes noc, ale takový způsob neexistuje. Vydělávaní peněz vždy bylo, je a bude o vytrvalosti. Neexistuje žádný recept na bohatství a rychlý způsob vydělaní peněz. A pokud ano, tak takový způsob je často nelegální, nebo jde o jednorázový, nebo chvilkový výdělek. Samozřejmě, že existuje mnoho způsobu a cest k bohatství a možnosti jak být bohatý, ale všechny tyto způsoby jsou závisle na tvých dovednostech a hlavně bude tě to stát nějaký ten čas a úsilí.

Vždy a všechny způsoby vyděláváni peněz budou vyžadovat tvůj čas, energii, dovednosti, vzdělaní a mnoho dalšího. Tvoje finanční situace je a bude vždy přímo úměrná tvé vnitřní hodnotě. Proto nehledej zkratky, protože tím jen ztrácíš svůj drahocenný čas a začni budovat svoji vnitřní hodnotu, kterou můžeš nabídnout světu okolo. Následně k tobě hojnost přijde sama a zcela bez námahy.

Jak být bohatý pomoci těchto 9 dovednosti

Skutečné bohatství je ukryto v tobě. Pokud se toto vnitřní bohatství naučit používat a rozvíjet jej, tak dosáhneš neskutečného bohatství v životě. Tímto bohatstvím jsou tvoje dovednosti, které jsou klíčem k neomezeným možnostem vydělávaní peněz a vytvoření životní hojnosti.

Těchto 9 dovednosti ti pomůže otevřít neomeze zdroje jak a kde vydělávat peníze a je zcela jedno jestli to má být na internetu, nebo v offline světě. Je jedno jestli jsi muž, žena, student, nebo důchodce, protože tyto dovednosti ti nabízí mnoho možnosti a příležitosti ve všech různých oblastech života jak být bohatý, vydělávat peníze a dosáhnout finanční svobody. V mnoha případech jak zlepšit své dovednosti ti můžou pomoci právě afirmace.

1. Způsob myšlení jako cesta jak být bohatý

Způsob myšlení je dovednost číslo jedna a zároveň je absolutně nejdůležitější dovednosti v oblasti vydělávaní peněz a získaní finanční svobody. Od způsobu myšlení se odvíjí všechno ostatní. Pravě způsob myšlení je to co odděluje bohaté lidí od chudých lidí.

Způsob myšlení zahrnuje to jak vnímáme peníze, jaky máme k ním vztah a postoj, jaké podvědomé programy a vzorce máme v sobě ukryty a mnoho dalšího. Tvé vnitřní podvědomé programy, víry a přesvědčení kterým jsi uvěřil a které jsi získal si za celý svůj život jsou zodpovědný za kvalitu tvého finančního života. Možná znáš tyto programy:

 • Peníze jsou kořenem všeho zlá
 • Peníze kazí charakter
 • Peníze nerostou a stromech
 • Bez práce nejsou koláče
 • Pro peníze je potřeba tvrdě dřít a makat
 • Peníze jsou špinavé
 • Peníze znamenají nespravedlnost a korupci
 • A mnoho dalších

Všechny tyto a mnoho dalších programu jsou součásti tvého podvědomí a odráží tvou vnější realitu způsobe, který tě udržuje v nedostatku, dluhu a chudobě. Možná se ptáš jak to změnit? Mám pro tebe dobrou zprávu lze to změnit velice rychle a jednoduše. Našli jsme způsob, který ti pomůže změnit tvůj finanční život a začneš si do svého života přitahovat hojnost a bohatství. Objeví se mnoho způsobu a příležitosti jak být bohatý a vydělávat peníze. Objevíš způsoby, které tě budou bavit a naplňovat tvůj život radosti a štěstím a mnoho dalšího. Více informaci najdeš níže kliknutím na tlačítko ZAČNI ZDE!

Další velmi důležitá část s kterou ti mimochodem také pomůže náš online kurz je způsob myšlení, který vede k tomu, že najednou začnou do tvého života vstupovat situace a příležitosti, které vedou k vyděláni peněz, které jsi dříve neviděl. Najednou zmizí tvůj strach z nedostatku finančních prostředku a začneš naplno používat svůj plný potenciál.

Transformace mysli a finanční svoboda

Finanční svoboda, neomezené možnosti, způsob myšlení úspěšných a bohatých lidí a mnoho dalšího exkluzivně přímo pro TEBE!

2. Finanční gramotnost

Finanční gramotnost je druhou nejdůležitější dovednosti, která vede k finanční svobodě. Finanční gramotnost je dovednost umět spravovat, vydělávat, investovat, šetřit a utrácet peníze způsobem, který vede k vytváření bohatství a budovaní pasivních přijmu. Jde o umění spravovat své peníze nejen, když máš dostatek finančních prostředku na svém učtu, ale i když jsi například zadlužen, nebo žiješ z měsíce na měsíc. A pravě finanční gramotnost vede k odstranění dluhu a vytvoření finanční svobody a rezerv pro tvůj život.

Lidé kteří znají alespoň základy finanční gramotnosti tak mají velký předpoklad přestat pracovat pro peníze, ale dostat se do fáze života, kde budou peníze pracovat pro ně. Takto vypadá finanční svoboda. Pomoci této dovednosti můžeš také několikrát zvýšit své možnosti a schopnosti vydělávaní peněz a zlepšit svou finanční stránku. Finanční gramotnost je absolutní základ jak být bohatý. Pokud tuto dovednost neovládneš nemůžeš nikdy být skutečně bohatý. Chceš bohatý život, tak začni s finanční gramotnosti ještě dnes.

Pomoci finanční gramotnosti se můžeš naučit spravovat své peníze a hlavně investovat své vydělané peníze způsobem, který vede k vytváření pasivních přijmu. To znamená, že tvé investované peníze vytvářejí další peníze a to zcela bez tvé účasti, nebo úsilí. Kdykoliv můžeš odjet na dovolenou, která může trvat klidně i rok, nebo déle a když se vrátíš, tak tvé přijmi budou stále stejné, nebo vyšší. Musíš znát zákonitosti peněz, ale i trh ve kterém chceš podnikat, nebo investovat. Dále musíš znát alespoň základní pravidla, protože jinak můžeš velice rychle přijít všechny peníze.

Příležitost

Chceš se začít vzdělávat v oblasti finanční gramotnosti? Chceš začít žit způsobem,a kdy peníze budou pracovat pro tebe a ne naopak? Chceš získat myšlení, které bude podporovat tvou cestu na cestě v podnikaní, investování a dalších mnoha možnostech vydělávaní peněz? Pokud ano, tak si neváhej koupit náš online kurz MILIONOVÁ MYSL. V kurz tě naučíme základy finanční gramotnosti, poznáš skutečnou podstatu a zákonitosti peněz, které vedou k získáni bohatství. Dostaneš nástroje pro změnu tvé mysli v podobě hypnoterapeutických nahrávek, programování mysli, podprahových nahrávek, meditaci, řízených vizualizaci a mnoho dalšího.

3. Copywriting

Copiwriting je dovednost umět psát způsobem, který je zajímavý, poutavý a vede lidí ke konverzi jako je odběr, prodej, zanechaní emailu a podobně. Copywriting se nedá naučit ve škole a nemá nic společného s gramatikou, nebo slohem. Jde o schopnost umět používat správné slova, umět používat příběhy a vyvolávat v lidech určité emoce, které vedou ke zvýšené konverzi jako je například prodej.

Pokud se naučíš a budeš neustále rozvíjet dovednost copywritingu, tak se ti otevře mnoho dveří k vydělaní peněz a cestě jak být bohatý. Například můžeš vydělávat pomoci svého blogu, eshopu, nebo obecně webových stránek. Můžeš psát různé reklamní texty, tvořit prodejní stránky, popisku v eshopu, nebo se stát redaktorem nějakého webu, nebo magazínu. Taký můžeš psát pro různé časopisy, psát texty pro firmy, nebo se můžeš stát copywriterem a nabízet své služby. Možnosti jsou praktický neomezené.

4. Marketing a vydělávaní peněz

Marketing spojuje dvě strany a tím jsou nabídka a poptávka. Cely svět je postaven na nabídce a poptávce a je úplně jedno jestli pracuješ online, nebo offline. Kdykoliv dochází k utracení, vydělávaní, investování, tak se vždy střetné nabídka s poptávkou. Marketing je absolutně nejdůležitější dovednosti po způsobu myšlení, který vede k neomezeným možnostem výdělku a jak být bohatý a je úplně jedno v jakém oboru, nebo jestli jde o internet, nebo offline svět.

Možná chceš jen prodat své staré věci na bazaru, nebo vyrábíš ruční výrobky, možná máš eshop, nabízíš své služby, nebo produkty, dokonce i když podnikáš, máš firmu, nebo děláš různé affiliate a MLM programy, tak vždy je důležité znát marketing. Pokud ovládáš marketing, tak můžeš praktický nabízet cokoliv komukoliv.

Nezapomeň, že můžeš mít ten nejlepší produkt, nebo službu, která může spasit lidstvo, nebo zachránit celou planetu, nebo dokonce vyléčit například rakovinu, ale pokud nikdo neví, že existuješ, tak si od tebe nikdo nic nekoupí. Marketing ti pomůže nalézt ty správné cílené potenciální zákazníky. Pomůže ti objevit, kdo jsou tito tvoji potenciální zákaznici kde se vyskytuji, jak na ně zacílit a následně je přetáhnout a platící klienty.

Marketing a jeho části

Marketing není jen o reklamě, samozřejmě, že reklama patři pod marketing, ale vedle reklamy je zde mnoho dalších části, které zde patři. Dokonce i výše zmíněny copywriting spadá pod marketing, dále je to SEO (optimalizace pro vyhledávače), správa sociálních sítí, budovaní značky (branding), email marketing, video marketing, různé kampaně, míra konverze, analytika, vše okolo webu a mnoho dalšího.

Marketing ti pomůže najít ty správně potenciální klienty a zacílit na ně způsobem, který je promění ve tvé platící zákazníky. Ale nezapomeň marketing je velice široký obor a neustále se mění a rozviji, proto je potřeba se neustále vzdělávat a rozvíjet své dovednosti v oblasti marketingu. Stačí zaspat na měsíc a už může být konkurence daleko před tebou.

5. Komunikace

Víš jaky je největší a nejrozšířenější strach, nebo fobie na světě? Ne opravdu to není strach ze smrtí. Je to strach z komunikace na veřejnosti, komunikovat před skupinami lidí. Většina lidí se pravě bojí toho, že nebudou pochopení, budou pro smích, nebo mají strach z toho co si budou ostatní o nich myslet a podobně.

Komunikace je velice důležitá dovednost, která ti pomůže otevřít mnohé dveře k možnostem jak být bohatý a hlavně další neomezené možnosti vydělávaní peněz. Schopnost efektivně komunikovat je možná nejdůležitější ze všech životních dovedností. Rozvíjení tvých komunikačních dovedností ti může pomoci ve všech aspektech tvého života, od profesního života až po společenská setkání a vše mezi tím.

Schopnost komunikace je životně důležitá dovednost a něco, co bychom neměli přehlížet. Nikdy není příliš pozdě na to, aby jsme mohli pracovat na svých komunikačních dovednostech. Nakonec můžeme zjistit, že se tímto zlepšuje kvalita našeho života a to doslova ve všech oblastech. Komunikační dovednosti jsou potřebné téměř ve všech aspektech života.

Komunikační dovednosti jsou potřebné k tomu, aby bylo možné vhodně hovořit s celou řadou lidí a zároveň s nimi udržovat dobré vztahy, ale také umět používat rozmanitou slovní zásobu a přizpůsobovat svůj jazyk tvému publiku. Další využiti komunikace je umět vhodně prezentovat své nápady, psát jasně a stručně, vést motivovat a inspirovat lidí, ale také dobře pracovat ve skupině. Mnoho z těchto dovednosti jsou naproste základy, které většina zaměstnavatelů hledá.

Dovednosti slovní komunikace jsou na prvním místě mezi dovednostmi a vlastnostmi uchazeče o zaměstnání. Podle průzkumu Národní asociace vysokých škol a zaměstnavatelů z roku 2016.

Komunikace a kariéra

Jak tvoje kariéra postupuje, zvyšuje se důležitost komunikačních dovedností. Pro většinu manažerů a vůdců je praktický schopnost komunikace nezbytná.

Komunikační dovednosti mohou také zajistit, že jsi schopen správné interakce s podniky a organizacemi.

Během svého života budeš pravděpodobně muset komunikovat s celou řadou organizací a institucí, včetně obchodů, klientu, potenciálních zákazníku, podniků, vládních úřadů a škol. Dobré komunikační dovednosti mohou zlepšit tyto interakce, které povedou například k určitě formě spolupráce, nebo například prodeji. Komunikační dovednosti zvyšuji tvou vnitřní hodnotu, která se odráží v podobě hojnosti ve vnějším světě. Stejně tak ti komunikace otevře dveře k neomezeným možnostem jak a kde vydělat peníze. Samozřejmě, že pokud se naučíš jiný jazyk například angličtinu, tak se ti otevřou neomezené možnosti a dveře do celého světa.

Pokud se chceš naučit, nebo rozvíjet komunikační dovednosti, tak můžeš používat například vizualizaci. Vizualizace je velmi účinná forma, jak zlepšit komunikaci a v podstatě jakoukoliv jinou dovednost. Ve videu níže najdeš návod krok za krokem jak správně používat vizualizaci.

6. Time management cíle a priority

Nelze dosáhnout finanční svobody a zlepšit svůj finanční život, pokud nemáš jasné a pevně stanovené cíle. Cíle jsou základ pro tvůj život a je jedno jaké oblasti se to týká. V první řade si musíš určit cíle, které zahrnuji tvou finanční stránku. Cíle ti pomohou lépe zaměřit pozornost a soustředit se na to jak být bohatý. Odpověz si na následující otázky, které ti pomohou určit si tvé cíle v oblasti financi. Bez cíle si nemůžeš určit priority a strategii, která vede ke splnění tvých cílů. Pokud chceš trefit svůj cíl, tak v první řadě musíš vědět co tím cílem je.

 • Jaka je peněžní hodnota jedné hodiny tvého života?
 • Jaky finanční obnos chceš vydělávat za hodinu svého času?
 • Chceš vydělávat peníze aktivně, nebo pasivně?
 • Jaký je poměr tvých výnosu z aktivních a pasivních přijmu?
 • Jakou práci, nebo jakým způsobem chceš vydělávat peníze?
 • Jaky finanční obnos chceš vydělávat za měsíc a kolik za jeden rok?
 • Kolik vyděláváš za 5 let? A kolik za 10 let?

Téma cíle a jak je najít, aby byli v souladu s tvým srdcem a našel si životní poslání a smysl života, který tě bude bavit, naplňovat dělat tě šťastným a přinášet ti radost se věnujeme v našem online kurzu MILIONOVÁ MYSL.

Priority a time management

Pokud chceš dosáhnout svých cílů a získat finanční svobodu, nebo jen vydělat peníze musíš se naučit řídit svůj čas. Pravě time management (řízení času) ti pomůže si rozložit čas, tak aby jsi mohl být efektivní a věnoval svůj čas krokům, které jsou nejdůležitější a přináší ti největší užitek. Když máš určené cíle, musíš si vytvořit strategii k dosaženi svých cílů a následně zvolit priority. Mnoho lidí si mylně mysli, že když se budou věnovat několika věcem najednou budou efektivnější, ale opak je pravdou. Zaměř se ve své strategii prvně na kroky, které mají největší prioritu a postupuj až ke krokům z nejmenší prioritou.

Když se naučíš řídit si svůj čas a nastavíš si správné priority pro dosažení tvých cílů, tak máš velký předpoklad se vyhnout prokrastinaci a dosáhnout úspěchu. Navíc se vyhneš syndromu vyhoření, protože dokážeš v kratším čase zvládnout více a vyhneš se práci přes čas, která jen vytváří stres a snižuje kvalitu tvého života.

Doporučuji si rozdělit svůj čas a psát si všechno do diáře, který ti pomůže správně soustředit tvůj čas na kroky, které vedou ke splnění tvých cílů. Dále nezapomeň, že práce, která má menši hodnotu než cena tvého času, je důležité delegovat na někoho jiného. Čas je absolutně nejdražší komoditou ve tvém životě a celém světě. Nemrhej svým čase a nauč se řídit svůj čas.

7. Vytrvalost jako cesta k úspěchu 

Vytrvalost je další schopnost, která odlišuje bohaté a úspěšné lidí od těch chudých a neúspěšných. Vytrvalost je jednou z klíčových vlastností , které potřebuješ k dosažení úspěchu, nebo na cestě k bohatství. 

Vytrvalost téměř vždy vede k úspěchu. Bez ohledu na to, v jaké oblasti života se chceš stát úspěšným. Je jedno jaké jsou tvé cíle, jak daleko, nebo jak složité, ale pokud vytrváš, tak uspěješ.

Ve skutečnosti ti tvá vytrvalost pomohla naučit se chodit, mluvit a psát. A v tom jsi uspěl, nebo ne? Tak proč by jsi nemohl uspět v čemkoliv jiném? Je úplně jedno, že ti něco nejde, neumíš to, je to složíte a podobně. Na začátku si taky neuměl mluvit, chodit a dokonce ani stát, nebo udržet rovnováhu, ale pomoci vytrvalosti a určitě praxe si to zvládl. Stejně jako můžeš zvládnout všechno ostatní. 

Můžeš být aktivní, ale to neznamená, že se pohneš dopředu. Pokud se nepohneš dopředu, nedosáhneš úspěchu. To znamená nestačí opakovat pořad ty stejné chyby, nebo jít pořad stejnou cestu vytrvale a čekat úspěch. Při každém selhání a neúspěchu se musíš poučit z chyb a najít jinou cestu, která tě přivede k úspěšnému splnění tvého cíle.

Klíčovým způsobem, jak rozvíjet vytrvalost, je podniknout malé kroky, jejichž výsledkem jsou malé úspěchy. Malé úspěchy vedou k velkému úspěchu. Přemýšlej jak se vytváří skládačka (puzzle) – přidáváš kousek po kousku a nakonec dostaneš konečný obrázek. Stejné je to i v životě.

Vytrvalost obvykle znamená naučit se něco nového za účelem dosažení hlavního cíle. Vždy investuj do svých znalostí a dovednosti, protože ti to pomůže v postupu vpřed a objevování nových oblastí k úspěchu a taky na cestě jak být bohatý.

Překážky problémy a vytrvalost

Cesta k úspěchu nemůže existovat bez selhání. Nejdůležitější věcí je poučit se z těchto selhání a pokračovat v pohybu vpřed. Nevzdávej to. Pouč se z chyb, překonej překážky a problémy a pokračuj směrem k úspěchu. Všechny problémy, překážky a neúspěch, který potkáš na své cestě tě jen připravuje na úspěch a dosažení cíle. Nemůžeš úspěch, pokud nebudeš čelit prohrám, překážkám, problémům a selháním, protože jak jinak chceš získat zkušenosti, informace, způsob myšlení a zlepšit svoje dovednosti, než pravě cestou plnou těchto nástrah. Všechny překážky, problémy a selhání jsou jen příležitosti pro tvůj růst a je to na tobě, jestli chceš vyrůst a dosáhnout svého cíle, nebo to vzdát a žít průměrný, nebo podprůměrný život.

Klíčem k úspěchu v jakékoli oblasti je pokračovat v úsilí a dosažení tvého cíle, i když se ti to při prvním pokusu nepodařilo to vůbec nevadí. Pokud to vzdáš, tak si prohrál a žádný úspěch už nečekej, ale pokud to nevzdáš a dokážeš pokračovat a hledat jiné cesty ke svému cíli, tak máš 99% šanci, že svého cíle dosáhneš. Ano budeš muset čelit mnoha neúspěchům a selháním, ale věř, že každý úspěšný člověk na světě má za sebou stovky a tisíce proher. Jestli chceš umět vyhrávat, tak se prvně musíš naučit prohrávat. Jedině tak se vyhrává pokračovat tak dlouho a čelit všem neúspěchu, dokud nepřijde nakonec úspěch toto je recept na úspěch. Samozřejmě je potřeba se ze všech proher a neúspěchu poučit a najít jinou cestu, která vede k úspěchu.

Vyzkoušej si 7 denní vyzvu na peníze, který ti pomůže zaměřit se na to nejdůležitější v oblasti peněz.

8. Schopnost uzavřít

Schopnost uzavřít je něco co je neskutečně důležité a často velice opomíjené v obchodním světě. Můžeš mít ten nejlepší produkt, nebo službu, dokonce můžeš být velice přesvědčivý, ale pokud neumíš uzavřít obchod, tak je vše ztraceno. Schopnost uzavřít znamená dotáhnout obchod dokonce, tak aby zákazník nakoupil.

Musíš se naučit volit ty správné slova a umět klást ty správné otázky. Další důležitá věc je umět odpovídat na otázky klienta a zvládat jeho námitky. Pokud to zvládneš, tak dokážeš zvýšit míru prodeje.

Nezapomeň, že také musíš věřit svému produktu a musíš si být jisty, že tvůj produkt, nebo služba je tím správným řešením, který řeší problém tvého klienta. Nezapomeň nikdo si nekupuje produkt, nebo službu, ale řešení nějakého problému, který aktuálně řeší.

9. Leadership 

Leadership je schopnost umět vést lidí, nebo skupiny. Jde o vedení skupiny lidí pomoci inspirace, aby jednali určitým směrem k dosažení společného cíle. V podnikovém prostředí to může znamenat nasměrování zaměstnancům a kolegů ke strategii, která bude vyhovovat potřebám a zájmům společnosti.

Co charakterizuje nejlepší vůdce?

 • Vytváří inspirativní vizi budoucnosti.
 • Motivuje a inspiruje lidi, aby se zapojili do této vize.
 • Umění komunikace a schopnost působit na lidí.
 • Koučuje a buduje tým, takže je efektivnější při dosahování cíle
 • Vede lidí k týmovému rozvoji.

Schopnost umět vést lidí ti pomůže dostat se ve firmě na výši pozice, ale také pokud chceš založit firmu, nebo mít lidí pod sebou, případě pracovat ve skupině. Jde o další dovednost, která ti pomůže otevřít nové možnosti. Pokud dokážeš inspirovat a vést lidí, aby tě nasledovali, tak získáš neomezené možnosti jak být bohatý. Samozřejmě, že dobrý vůdce (leadership) musí ovládat většinu výše zmíněných dovednosti a mnoho dalších. Pojď si zlepšit svůj život jedinečnou příležitosti.

Jak vydělat peníze a získat finanční svobodu

Jsi připraven vydělat peníze a získat finanční svobodu?

4 komentáøù
 1. Pepa

  Dovednosti je to co člověku prodává na jeho hodnotě. Souhlasím s článkem a také umění bohatství je Intuice. Jde o to vědět kdy je správný čas investovat a hlavně kde. Za mě super článek.

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Ano přesně tak, hodnota je to nejdůležitější. Ano intuice je důležitá a to nejen při investování, ale také vědět jaka příležitost je správná 🙂

   Odpovìdìt
 2. Tom

  Zajímavé informace. Musím říct, že mě tento článek milé překvapil.

  Odpovìdìt
  • cesta za snem

   Děkuji a jsme rád, že se článek líbí a snad i pomůže 🙂

   Odpovìdìt

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shares